63 Lijn
Zaandam Station - Assendelft
EBS
EBS 63 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 63 (Zaandam Station) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Assendelft, Festina Lente en het eindpunt is Zaandam, Station.
Kies een van onderstaande bus 63 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zaandam Station (18 haltes)
Assendelft, Festina Lente
Assendelft, Hornlaan
Assendelft, Waterschot
Assendelft, Rk Kerk
Assendelft, Veenpolderdijk
Assendelft, Watertoren
Westzaan, Kerkbuurt
Westzaan, Middel
Koog A/D Zaan, Westerkoogweg
Koog A/D Zaan, Gouwzoom
Koog A/D Zaan, Mallegatsloot
Zaandam, De Binding
Zaandam, Diepenbroekstraat
Zaandam, Durgerdamstraat
Zaandam, Spoorstrip
Zaandam, Houtveldweg/Station
Zaandam, Albert Heijnweg
Zaandam, Station
63 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 63?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 63 om 06:17
Hoe laat vertrekt de laatste bus 63?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 63 om 23:02..
Wanneer komt bus 63 aan?
Wanneer komt de Zaandam Station - Assendelft bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zaandam Station - Assendelft bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 63 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 63 bus station te bekijken.
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 63 (van Assendelft, Festina Lente), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 63 (Zaandam Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
63 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 63 (Zaandam Station) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
63 (EBS)
De eerste stop van de 63 bus-route is Assendelft, Festina Lente en de laatste halte is Zaandam, Station. 63 (Zaandam Station) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 63 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 63 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 63 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 63 Realtime bus Tracker
Volg lijn 63 (Zaandam Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 63 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 63, in Netherlands.
63 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 147 - Dronten - Harderwijk/ Dienstregeling
- 8 - Station - Bedrijvenpark A1/ Dienstregeling
- 62 - Stadsdienst Delft | Station - Delfgauw/ Dienstregeling
- 235 - Brielle via Rozenburg - Hoogvliet/ Dienstregeling
- 801 - Zaanse Schans - Amsterdam Centraal/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 285 - Metro Centrum - Vriesland/ Dienstregeling
- 4 - Station Centrum - Lelycentre/ Dienstregeling
- 71 - Stadsdienst Zoetermeer | Centrum West - Rokkeveen - Station Lansingerland/ Dienstregeling
- 669 - Balkbrug - Guido de Bresschool/ Dienstregeling
- 60 - Stadsdienst Delft | Station - Nootdorp/ Dienstregeling
- 620 - Harderwijk - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 673 - Hoogeveen - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 43 - Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 509 - Barneveld - Nijkerk/ Dienstregeling
- 112 - Nunspeet - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 1 - Station Centrum - Lelystad-Haven/ Dienstregeling
- 659 - Lunteren - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling