Jak dojechać do Österskär Station w Stockholm (Autobus, Metro, Kolej lub Prom)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Österskär Station (Stockholm)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Österskär Station Autobusem/ą

Kliknij na trasę przejazdu Autobusem/ą, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z Ösbygravfältet, Danderyd 60 min
Przejście
Autobus - 606606
Autobus - 28M28M
Z Hamn, Nacka 111 min
Autobus - 26M26M
Autobus - 5555
Autobus - 608608
Autobus - 28M28M
Z Norrtälje Airport 99 min
Przejście
Autobus - 620620
Autobus - 28M28M

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Österskär Station?

  • Najbliższe stacje: Österskär Station
    • Przystanek Tunagård Station znajduje się w odległości 1008 metry/-ów, czyli 13 min. pieszo
Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Wyświetl wszystkie trasy, które zatrzymują się na Österskär Station in Stockholm, Szwecja.

Nie szukasz Österskär Station? Chcesz znaleźć najbliższe stacje dla takich środków transportu jak Autobus, Metro, Kolej lub Prom? Wybierz inną stację lub inny przystanek z widoku mapy, aby znaleźć autobus, pociąg lub inną stację w Stockholm jak najbliżej Ciebie.

Chcesz wiedzieć, które stacje masz w pobliżu? Ściągnij aplikację Moovit i znajdź stacje na Autobus, Metro, Kolej lub Prom. Dzięki niej możesz znaleźć najbliższy przystanek autobusowy, stację kolejową czy alternatywne trasy i rozkłady jazdy, które doprowadzą Cię do Österskär Station.

Szukasz konkretnej stacji blisko celu podróży? Znajdź z Moovit najbliższy przystanek lub alternatywne przystanki najbliższe Österskär Station. Wybierz z tej listy: Tunagård Station.

Znajdź inne odpowiednie alternatywy w komunikacji zbiorowej, takie jak trasy na Autobus, Metro, Kolej lub Prom, aby dostać się do celu podróży. Następujące środki transporty mają trasy przejeżdżające w pobliżu Österskär Station - Autobus: Autobus - 28, Autobus - 28M, Autobus - 608, Autobus - 685.

Dzięki Moovit dojazd do Österskär Station właśnie stał się prostszy. Nie potrzebujesz dedykowanej aplikacji dla autobusów czy pociągów, aby sprawdzić ich rozkłady jazdy. Moovit posiada wszystkie informacje o komunikacji w jednej prostej w obsłudze aplikacji. Z tego powodu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały Moovit jako jedną z najlepszych dostępnych aplikacji dla transportu publicznego, a ponad 250 milionów użytkowników, w tym w Stockholm, ufa Moovit podczas korzystania z komunikacji zbiorowej!

Österskär Station
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne