Jak dojechać do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування w Kiev (Autobus, Metro, Tramwaj lub Trolejbus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Dojazd do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z najbardziej znanych lokalizacji w Kiev korzystając z Autobus, Metro, Tramwaj lub Trolejbus

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування Autobus(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Autobus(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z Леся Курбаса Проспект, Лятоши́Нський 32 min
Autobus - M-208 (56Д)

M-208 (56Д)

Autobus - M-212

M-212

Z Шулявка, Шевченківський Район 50 min
Autobus - M-427

M-427

Autobus - M-539

M-539

Autobus - M-212

M-212

Z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район 50 min
Autobus - M-223

M-223

Autobus - M-239

M-239

Autobus - M-212

M-212

Z Парк «Позняки», Дарницький Район 35 min
Autobus - 91

91

Autobus - M-220

M-220

Autobus - M-212

M-212

Z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район 60 min
Autobus - 9

9

Autobus - M-461

M-461

Autobus - M-212

M-212

Jak się dostać do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування Metro(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Metro(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z Шулявка, Шевченківський Район 67 min
Metro - M1
Metro - M1
walking.svg
Metro - M2
Metro - M2
walking.svg
Z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район 61 min
Metro - M3
Metro - M3
walking.svg
Metro - M2
Metro - M2
walking.svg
Z Парк «Позняки», Дарницький Район 74 min
walking.svg
Metro - M3
Metro - M3
walking.svg
Metro - M2
Metro - M2
walking.svg
Z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район 96 min
walking.svg
Metro - M1
Metro - M1
walking.svg
Metro - M2
Metro - M2
walking.svg

Pytania i odpowiedzi

Jak długo jedzie się komunikacją do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Леся Курбаса Проспект, Лятоши́Нський?

 • Podróż Autobus - M-208 (56Д), Autobus - M-212 z Леся Курбаса Проспект, Лятоши́Нський do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 32 min

Jak długo jedzie się komunikacją do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Шулявка, Шевченківський Район?

 • Podróż Trolejbus - 42, Autobus - M-212 z Шулявка, Шевченківський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 48 min

Jak długo jedzie się komunikacją do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район?

 • Podróż Metro - M3, Autobus - M-548, Autobus - M-212 z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 42 min

Jak długo jedzie się komunikacją do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Парк «Позняки», Дарницький Район?

Jak długo jedzie się komunikacją do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район?

 • Podróż Tramwaj - 14, Metro - M2, Autobus - M-212 z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 62 min

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Леся Курбаса Проспект, Лятоши́Нський jadąc Autobusem?

 • Podróż Autobus - M-208 (56Д), Autobus - M-212 z Леся Курбаса Проспект, Лятоши́Нський do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 32 min

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Шулявка, Шевченківський Район jadąc Autobusem?

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район jadąc Autobusem?

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Парк «Позняки», Дарницький Район jadąc Autobusem?

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район jadąc Autobusem?

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Шулявка, Шевченківський Район jadąc Metroem?

 • Podróż Metro - M1, Metro - M2 z Шулявка, Шевченківський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 67 min

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район jadąc Metroem?

 • Podróż Metro - M3, Metro - M2 z Меморіал "Бабин Яр", Шевченківський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 61 min

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Парк «Позняки», Дарницький Район jadąc Metroem?

 • Podróż Metro - M3, Metro - M2 z Парк «Позняки», Дарницький Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 74 min

Jak długo się jedzie do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район jadąc Metroem?

 • Podróż Metro - M1, Metro - M2 z Героїв Севастополя, Солом’Янський Район do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування zajmuje 97 min

Jakie stacje są najbliżej НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування?

 • Najbliższe stacje: НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування
  • Przystanek Корпус 2 znajduje się w odległości 33 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
  • Przystanek Корпус 10 znajduje się w odległości 69 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
  • Przystanek Корпус 3 znajduje się w odległości 290 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Вул. Полковника Потєхіна znajduje się w odległości 298 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Кінотеатр "Загреб" znajduje się w odległości 650 metry/-ów, czyli 9 min. pieszo

Które linie Metroowe zatrzymują się w pobliżu НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування?

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2200 miast w ponad 80 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування w Kiev, Ukraina? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Корпус 2; Корпус 10; Корпус 3; Вул. Полковника Потєхіна; Кінотеатр "Загреб".

Również Autobus, Metro, Tramwaj lub Trolejbus dojeżdżają do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Metro: M2; Autobus: M-212.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування staje się prosty, dlatego ponad 170 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Kiev, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування

Stacje najbliższe НУБіП / Національний університет біоресурсів і природокористування w Kiev

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne