Jak dojechać do 28 w Мінск (Autobus, Tramwaj lub Metro)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do 28 (Мінск)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Jak długo jedzie się komunikacją do 28 z Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район?

  • Podróż Autobus - 133, Autobus - 146С z Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район do 28 zajmuje 87 min

Jak długo się jedzie do 28 z Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район jadąc Autobusem?

  • Podróż Autobus - 133, Autobus - 146С z Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район do 28 zajmuje 87 min

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu 28?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Szukasz wskazówek dojazdu do 28 w Мінск, Białoruś?

Dojazd do 28 właśnie stał się o wiele prostszy dzięki Moovit. Zdobądź wskazówki dojazdu i znajdź najbliższy przystanek dzięki aplikacji mobilnej Moovit lub Moovit Web App.

Autobus, Tramwaj lub Metro są alternatywnymi środkami transportu, z jakich możesz skorzystać w drodze do swojego celu podróży. Następujące linie mają swoje trasy, które przejeżdżają w pobliżu 28 - Autobus: 146С.

Korzystasz z dedykowanej aplikacji dla autobusów, aby sprawdzić czas odjazdu autobusu? A innej do sprawdzenia pociągów? W Moovit mamy wszystkie informacje o komunikacji zbiorowej w jednej darmowej i uniwersalnej aplikacji.

Moovit pomaga w znalezieniu najszybszego dojazdu do 28 wraz z najbardziej aktualnymi rozkładami jazdy. Ściągnij naszą aplikację, aby otrzymywać szczegółową nawigację na żywo, szacunkowe godziny przyjazdu oparte o czas rzeczywisty oraz informację, która linia transportowa zabierze Cię w najkrótszym czasie do 28. Ściągnij Moovit, aby dowiedzieć się, czemu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały nas jako jedna z najlepszych dostępnych aplikacji dla komunikacji zbiorowej.

28, Мінск

Stacje najbliższe 28 w Мінск

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne