Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Ardrea Lough w Ballymote (Kolej lub Autobus)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Ardrea Lough (Ballymote)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Ardrea Lough

Jak się dostać do Ardrea Lough takim środkiem transportu jak Kolej

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Linie (Autobus) do Ardrea Lough w Ballymote

Nazwa liniiKierunek
460Sligo Bus Station - Castlerea Depot Railway Station
471Sligo Bus Station - Ballymote
475Sligo It - Ballymote
476Tubbercurry May Queen - Ballymote (Doddys)
23Busáras - Sligo It

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Ardrea Lough?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Ardrea Lough: SLIGO/LONGFORD SERVICE.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Ardrea Lough w Ballymote

Zastanawiasz się, jak się dostać do Ardrea Lough w Ballymote, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Ardrea Lough wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Ardrea Lough w czasie rzeczywistym.

Również Kolej lub Autobus dojeżdżają do Ardrea Lough. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Kolej: SLIGO/LONGFORD SERVICE

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Ardrea Lough w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Ardrea Lough staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Ballymote, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Ardrea Lough, Ballymote
Prościej dojechać do Ardrea Lough z appką!