Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Aughinish w Kinvara (Autobus)?

Mapa Aughinish

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Aughinish (Kinvara)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Aughinish

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Aughinish?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Aughinish: 350.

    Więcej szczegółów
Mapa Aughinish
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Aughinish w Kinvara

Zastanawiasz się, jak się dostać do Aughinish w Kinvara, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Aughinish wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Aughinish w czasie rzeczywistym.

Również Autobus dojeżdżają do Aughinish. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 350

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Aughinish w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Aughinish staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Kinvara, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Aughinish, Kinvara
Prościej dojechać do Aughinish z appką!