Jak dojechać do Aurshovdtjørni w Aurland (Autobus lub Kolej)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Aurshovdtjørni (Aurland)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2700 miast w ponad 86 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Aurshovdtjørni w Aurland, Norwegia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Aurshovdtjørni wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Aurshovdtjørni w czasie rzeczywistym.

Również Autobus lub Kolej dojeżdżają do Aurshovdtjørni. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Kolej: Kolej - 41; Autobus: Autobus - 14-144.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Aurshovdtjørni w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Aurshovdtjørni staje się prosty, dlatego ponad 300 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Aurland, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Aurshovdtjørni, Aurland
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne