Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Barretstown w Newtown (Autobus)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Barretstown (Newtown)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Barretstown

  • Autobus Autobus: 65

Jak się dostać do Barretstown takim środkiem transportu jak Autobus

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Linie (Autobus) do Barretstown w Newtown

Nazwa linii Kierunek
65 Poolbeg Street - Valleymount Road

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Barretstown?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Barretstown: 65.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Barretstown w Newtown

Zastanawiasz się, jak się dostać do Barretstown w Newtown, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Barretstown wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Barretstown w czasie rzeczywistym.

Również Autobus dojeżdżają do Barretstown. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 65

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Barretstown w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Barretstown staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Newtown, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Barretstown, Newtown
Barretstown, Newtown Barretstown is a not for profit camp for children with cancer and other serious illnesses located at Barretstown Castle, Ballymore Eustace, County Kildare, in Ireland. It was founded in 1994 by Hollywood actor Paul Newman and is a member of the SeriousFun Children's Network of camps across the world.The children, aged from seven to 17, come from Ireland and more than twenty other European countries to take part in the wide range of activities the camp provides such as arts and crafts, canoeing and outdoor adventure. After successfully overcoming the initial challenge of these activities, the children stop seeing themselves as ‘sick kids’ and begin to regain their own inner strength, confidence and self-esteem. This process is known as ‘Therapeutic Recreation'.

Stacje najbliższe Barretstown w Newtown

Prościej dojechać do Barretstown z appką!