Jak dojechać do Danat A w Abu Dhabi (Autobus)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Danat A (Abu Dhabi)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Danat A

  • Autobus
    Autobus

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Danat A?

Najbliższe stacje: Danat A

  • Przystanek Sultan Bin Zayed St / Dhafeer St znajduje się w odległości 551 metry/-ów, czyli 8 min. pieszo.
  • Przystanek Sultan Bin Zayed St / Abu Dhabi Cooperative Society znajduje się w odległości 773 metry/-ów, czyli 11 min. pieszo.
  • Przystanek Sultan Bin Zayed St / Al Zafaranah Health Centre znajduje się w odległości 900 metry/-ów, czyli 12 min. pieszo.
  • Przystanek Sultan Bin Zayed St / Al Reehan Public Garden znajduje się w odległości 914 metry/-ów, czyli 12 min. pieszo.

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Danat A?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Danat A: Autobus - 32, Autobus - 34, Autobus - 52.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000+ miast w ponad 96 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Danat A w Abu Dhabi

Zastanawiasz się, jak się dostać do Danat A w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Danat A wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Danat A w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Danat A? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Sultan Bin Zayed St / Dhafeer St; Sultan Bin Zayed St / Abu Dhabi Cooperative Society; Sultan Bin Zayed St / Al Zafaranah Health Centre; Sultan Bin Zayed St / Al Reehan Public Garden.

Również Autobus dojeżdżają do Danat A. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: Autobus - 32, Autobus - 34, Autobus - 52

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Danat A w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Danat A staje się prosty, dlatego ponad 680 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Abu Dhabi, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Danat A, Abu Dhabi
Prościej dojechać do Danat A z appką!