Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Delgany National School w Delgany (Autobus lub Kolej)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Delgany National School (Delgany)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Delgany National School

Jak się dostać do Delgany National School takim środkiem transportu jak Autobus

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Jak się dostać do Delgany National School takim środkiem transportu jak Kolej

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Delgany National School?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Delgany National School: 184.

    Więcej szczegółów
  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Delgany National School?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Delgany National School: DART.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Delgany National School w Delgany

Zastanawiasz się, jak się dostać do Delgany National School w Delgany, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Delgany National School wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Delgany National School w czasie rzeczywistym.

Również Autobus lub Kolej dojeżdżają do Delgany National School. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 184 Kolej: DART

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Delgany National School w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Delgany National School staje się prosty, dlatego ponad 930 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Delgany, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Delgany National School, Delgany
Prościej dojechać do Delgany National School z appką!