East Midlands, Wielka Brytania

Początek
Koniec
Wyszukaj

Podróżuj lokalną komunikacją po East Midlands!

Przejazdy po East Midlands nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w East Midlands.

Podczas podróży po East Midlands włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Jesteś ciekaw(a), jak transport zbiorowy w East Midlands ma się w porównaniu do miast z całego świata? Moovitowy Indeks Transportu Publicznego posiada fakty i statystyki o użyciu transportu zbiorowego z ponad 150 miast. Dowiedz się, ile wynosi w East Midlands średni czas dojazdu czy oczekiwania na pojazd, średni dystans przemierzany komunikacją do pracy i średnia odległość przemierzana pieszo. Sprawdź, które pojazdy (typu: Kolej, Autobus) i stacje są najpopularniejsze w East Midlands. I wiele więcej!

East Midlands posiada 2 typów przesiadek, w tym: Kolej, Autobus zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym National Rail, Nottingham City Trs., Arriva Midlands, First, Yourbus, Stagecoach, Trent Barton, High Peak, TM Travel, Other Operators

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo