Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Glanaphouca w Newcastle (Autobus lub Kolej)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Glanaphouca (Newcastle)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Glanaphouca

Jak się dostać do Glanaphouca takim środkiem transportu jak Autobus

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Jak się dostać do Glanaphouca takim środkiem transportu jak Kolej

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Linie (Autobus) do Glanaphouca w Newcastle

Nazwa linii Kierunek
133 Wicklow Gaol - Custom House Quay
133B Castle Street - Wicklow Gaol
133X Dublin Airport - Wicklow Gaol

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Glanaphouca?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Glanaphouca: 133, 184.

    Więcej szczegółów
  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Glanaphouca?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Glanaphouca: COMMUTER SERVICE.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Glanaphouca w Newcastle

Zastanawiasz się, jak się dostać do Glanaphouca w Newcastle, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Glanaphouca wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Glanaphouca w czasie rzeczywistym.

Również Autobus lub Kolej dojeżdżają do Glanaphouca. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 133, 184 Kolej: COMMUTER SERVICE

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Glanaphouca w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Glanaphouca staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Newcastle, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Glanaphouca, Newcastle
Prościej dojechać do Glanaphouca z appką!