Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Halhjem ferjekai w Norway (Autobus, Tramwaj lub Prom)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Halhjem ferjekai (Norway)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Halhjem ferjekai

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Halhjem ferjekai?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Halhjem ferjekai: 600, NW400.

    Więcej szczegółów
  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Prom zatrzymują się w pobliżu Halhjem ferjekai?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Prom, to te linie zatrzymują się w pobliżu Halhjem ferjekai: 1000.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Norway.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Halhjem ferjekai w Norway

Zastanawiasz się, jak się dostać do Halhjem ferjekai w Norway, Norwegia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Halhjem ferjekai wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Halhjem ferjekai w czasie rzeczywistym.

Również Autobus, Tramwaj lub Prom dojeżdżają do Halhjem ferjekai. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 600, NW400 Prom: 1000

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Halhjem ferjekai w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Halhjem ferjekai staje się prosty, dlatego ponad 930 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Norway, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Halhjem ferjekai
Prościej dojechać do Halhjem ferjekai z appką!