Przejdź do głównej zawartości

Ireland, Irlandia

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google PlayDownload on the App Store
qrcode-img

Autobus

Kolej

Tramwaj

Prom

Alternatywy dla komunikacji zbiorowej w Ireland

Po Ireland możesz poruszać się również taksówką. Uber jest dostępny.

Poruszaj się szybciej po Ireland korzystając z współdzielonego transportu: Coca-Cola Zero® Bikes, dublinbikes and next bike.

Podróżuj lokalną komunikacją po Ireland!

Przejazdy po Ireland nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Ireland.

Podczas podróży po Ireland włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Chcesz wiedzieć, jak wygląda komunikacja zbiorowa w Ireland w porównaniu do innych miast na całym świecie? Strona Moovitowy Indeks Transportu Publicznego przedstawia fakty i statystyki o korzystaniu z komunikacji zbiorowej w ponad 150 miastach. Sprawdź, ile czasu mieszkańcy spędzają w podróży lub w oczekiwaniu na pojazd, jaki przemierzają dystans do pracy oraz średnią odległość, jaką przemierzają pieszo każdego dnia w Ireland. Zobacz, które typy transportu Tramwaj i przystanki lub stacje są najbardziej popularne w Ireland. I wiele więcej!

Ireland posiada 1 typów przesiadek, w tym: Tramwaj zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Luas, Dublin Bus, Bus Éireann, Go-Ahead, Nitelink, Dublin Bus, Citylink, City Direct, National Express, Mc Ginley Coach Travel, Kenneally's Bus Service, Aircoach, Andrew Wharton, James Carolan, Michael Moran, EastPoint, Heneghan Bus Hire, Patrick Gallagher, Westlink Coaches, GoAhead Commuter, Flagline Coaches, Donal Harrington, Roger Phelan, Keelings Retail UC, John O'Donoghue & Sons, Sillan Tours, GoBus, Patrick Gallagher Travel, Matthew Whelan Mini Bus Hire, Dunnes Coaches, Foyle Coaches North West Busways Ltd

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne