Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Kraków

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Kraków
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Operatorzy Autobus

Operatorzy Kolej

Operatorzy Tramwaj

Podróżuj lokalną komunikacją po Kraków!

Przejazdy po Kraków nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Kraków.

Podczas podróży po Kraków włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Kraków lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Kraków? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Kraków? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Kraków ze wszystkimi trasami na Tramwaj, Kolej and Autobus oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Kraków posiada 3 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej, Tramwaj zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym ZTP Kraków, MPK Kraków, Koleje Małopolskie sp. z o.o., MPK Tarnów, MPGK Krynica

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne