Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Markree Castle w Collooney (Autobus lub Kolej)?

Mapa Markree Castle Zdjęcie może mieć zastrzeżone prawa. Dowiedz się więcej na Wikipedii

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Markree Castle (Collooney)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Markree Castle

Jak się dostać do Markree Castle takim środkiem transportu jak Kolej

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Pytania i odpowiedzi

  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Markree Castle?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Markree Castle: 572, 64, 964.

    Więcej szczegółów
  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Markree Castle?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Markree Castle: SLIGO/LONGFORD SERVICE.

    Więcej szczegółów
Mapa Markree Castle Zdjęcie może mieć zastrzeżone prawa. Dowiedz się więcej na Wikipedii
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Markree Castle w Collooney

Zastanawiasz się, jak się dostać do Markree Castle w Collooney, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Markree Castle wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Markree Castle w czasie rzeczywistym.

Również Autobus lub Kolej dojeżdżają do Markree Castle. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 572, 64, 964 Kolej: SLIGO/LONGFORD SERVICE

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Markree Castle w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Markree Castle staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Collooney, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Markree Castle, Collooney
Markree Castle, Collooney Markree Castle is a castle located in Collooney, County Sligo, Ireland. It is the ancestral seat of the Cooper family, partially moated by the River Unshin. Today it is a small family-run hotel. In the 1830s the Observatory on the grounds of the Castle had the largest refracting telescope in the world, and what today is known as the asteroid 9 Metis was discovered there in the 1840s by the Coopers' observatory staff.
Jak dojechać komunikacją do Markree Castle - O miejscu docelowym
Zdjęcie może mieć zastrzeżone prawa. Dowiedz się więcej na Wikipedii

Stacje najbliższe Markree Castle w Collooney

Stacje (Kolej) najbliższe Markree Castle w Collooney

Prościej dojechać do Markree Castle z appką!