Moscow, Rosja

Początek
Koniec
Wyszukaj

Podróżuj lokalną komunikacją po Moscow!

Przejazdy po Moscow nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Moscow.

Podczas podróży po Moscow włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Chcesz wiedzieć, jak wygląda komunikacja zbiorowa w Moscow w porównaniu do innych miast na całym świecie? Strona Moovitowy Indeks Transportu Publicznego przedstawia fakty i statystyki o korzystaniu z komunikacji zbiorowej w ponad 150 miastach. Sprawdź, ile czasu mieszkańcy spędzają w podróży lub w oczekiwaniu na pojazd, jaki przemierzają dystans do pracy oraz średnią odległość, jaką przemierzają pieszo każdego dnia w Moscow. Zobacz, które typy transportu Metro, Autobus, Tramwaj lub Trolejbus i przystanki lub stacje są najbardziej popularne w Moscow. I wiele więcej!

Moscow posiada 4 typów przesiadek, w tym: Metro, Autobus, Tramwaj lub Trolejbus zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym ГУП «Мосметро», Автобусные маршруты «Магистраль», Трамвайные маршруты «Магистраль», Троллейбусные маршруты «Магистраль», ГУП «Мосгортранс», ГУП Мосгортранс

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Linie Autobus w Moscow przewoźnika Автобусные маршруты «Магистраль»

Linie Trolejbus w Moscow przewoźnika Троллейбусные маршруты «Магистраль»

Linie Tramwaj w Moscow przewoźnika ГУП Мосгортранс

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne