Jak dojechać do Motycz Leśny w Konopnica (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Motycz Leśny (Konopnica)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Motycz Leśny?

  • Najbliższe stacje: Motycz Leśny
    • Przystanek Motycz Leśny - Remiza 02 znajduje się w odległości 525 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Motycz Leśny?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Szukasz wskazówek dojazdu do Motycz Leśny w Konopnica, Polska? Twój przejazd właśnie stał się o wiele prostszy!

Ściągnij aplikację Moovit, aby znaleźć najszybszą trasę do Motycz Leśny i sprawdzić rozkłady jazdy dla takich środków transportu jak Autobus. Sprawdź zaktualizowane rozkłady dla wszystkich tras, które są dostępne wraz z wskazówkami dojazdu krok po kroku do Motycz Leśny.

Aplikacja Moovit również wyświetla przystanki i stacje najbliższe Twojego celu podróży. Wybierz z listy przystanków najbliższych Motycz Leśny: Motycz Leśny - Remiza 02.

Wybierz środek transportu (Autobus), który zabierze Cię do Motycz Leśny. Tutaj znajduje się lista kilku linii, które przejeżdżają w pobliżu Twojego miejsca docelowego - Autobus: 85.

Planujesz podróż powrotną z Motycz Leśny, ale nie znasz nazwy ulicy? Możesz wybrać punkt docelowy na mapie online, a Moovit wybierze najlepsze dostępne trasy dojazdu!

Moovit pomaga znaleźć najszybszą trasę i najlepszy czas odjazdu. Nie ma potrzeby instalowania oddzielnej aplikacji dla pociągu czy autobusu, aby sprawdzić ich rozkłady jazdy. Moovit posiada wszystkie potrzebne informacje o komunikacji zbiorowej. Z tego powodu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały nas jako jedna z najlepszych dostępnych aplikacji dla komunikacji zbiorowej.

Motycz Leśny, Konopnica
Motycz Leśny, Konopnica Motycz Leśny – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubelskim, w gminie Konopnica. W wyniku III rozbioru Polski, do którego doszło w 1795 roku, Motycz Leśny znalazł się na obszarze zaboru austriackiego. W 1809 wieś została włączona do Księstwa Warszawskiego. W 1815 znalazł się w Królestwie Kongresowym w zaborze rosyjskim. Najcenniejszym terenem wskazywanym do ochrony prawnej jest dno doliny Ciemięgi pomiędzy Motyczem Leśnym i Kolonią Miłocin. W spisie spisu powszechnym z roku 1921 miejscowość ujęta jako Motycz Leśna kolonia posiadała wówczas 24 domy i 167 mieszkańcówW latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do ówczesnego województwa lubelskiego.Wieś stanowi sołectwo – zobacz jednostki pomocnicze gminy Konopnica.
Jak dojechać komunikacją do Motycz Leśny - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Motycz Leśny w Konopnica

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne