Jak dojechać do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park w Auckland (Autobus, Prom, Kolej)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park z najbardziej znanych lokalizacji w Auckland korzystając z Autobus, Prom, Kolej

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak dojechać do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park (Autobus)

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, czas przyjazdu pojazdu oraz umieszczone na mapie wskazówki dojazdu.

Z Oneroa, Waiheke Island 23 min
Autobus - 22

Pytania i odpowiedzi

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Obrien Rd Near Onetangi Sports Park?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Podróż do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park w Auckland nigdy nie była taka prosta! Użyj Moovit, aby otrzymać wskazówki dojazdu do dowolnego miejsca z obecnej lokalizacji, jednej z najbardziej znanych atrakcji lub głównej stacji przesiadkowej.

Sprawdź na mapie szczegółową trasę, rozkłady jazdy autobusów lub pociągów oraz komunikaty przewoźników, aby dotrzeć do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park.

Podczas podróży do Obrien Rd Near Onetangi Sports Park włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Obrien Rd Near Onetangi Sports Park
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo