Jak dojechać do Piwnica Pod Fortuną w Lublin (Autobus lub Tramwaj linowy)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Piwnica Pod Fortuną (Lublin)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Piwnica Pod Fortuną?

 • Najbliższe stacje: Piwnica Pod Fortuną
  • Przystanek Brama Krakowska 03 znajduje się w odległości 236 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Brama Krakowska 04 znajduje się w odległości 240 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Brama Krakowska 02 znajduje się w odległości 241 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Brama Krakowska 01 znajduje się w odległości 254 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
  • Przystanek Szewska 02 znajduje się w odległości 465 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Piwnica Pod Fortuną?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Piwnica Pod Fortuną w Lublin, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Piwnica Pod Fortuną wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Piwnica Pod Fortuną w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Piwnica Pod Fortuną? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Brama Krakowska 03; Brama Krakowska 04; Brama Krakowska 02; Brama Krakowska 01; Szewska 02.

Również Autobus lub Tramwaj linowy dojeżdżają do Piwnica Pod Fortuną. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 10, 159, 160, 3, 4, 55.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Piwnica Pod Fortuną w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Piwnica Pod Fortuną staje się prosty, dlatego ponad 250 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Lublin, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Piwnica Pod Fortuną, Lublin
Piwnica Pod Fortuną, Lublin Piwnica pod Fortuną w Lublinie – placówka muzealna położona w Lublinie. Jej siedzibą są piwnice kamienicy Lubomelskich przy Rynku 8. Muzeum jest miejską jednostka organizacyjną. Do wiosny 2018 roku zarządzała nim Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna; od tego czasu miejscem opiekuje się Lubelska Trasa Podziemna Ośrodka „Brama Grodzka – Teatr NN”. Placówka powstała w 2012 roku w ramach projektu Renowacja renesansowej Piwnicy pod Fortuną w Lublinie poprzez wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013. Jej siedzibą jest zespół renesansowych piwnic, zwanych Winiarnią pod Fortuną. W pomieszczeniach zachowały się pochodzące z lat 70. XVI wieku polichromie – jedne z niewielu zachowanych na terenie Polski malowideł o charakterze świeckim, pochodzących z tego okresu. W latach 2012–2018 w Piwnicy prezentowana była multimedialna ekspozycja, poświęcona historii Lublina. W dziesięciu salach prezentowane były następujące wystawy: centrum i peryferia; dom mieszczański z przełomu XVI/XVII wieku i jego życie; życie duchowe/skrzyżowanie kultur i religii (3 sale: katolicy i protestanci, prawosławni, żydzi); Trybunał/Podziemia i mroki; ulica lubelska; Lublin przemysłowy – II połowa XIX wieku; sala z malowidłami. Od wiosny 2018 roku trwają prace nad nową ekspozycją. W tym czasie zwiedzającym udostępniane są jedynie zabytkowe malowidła. Piwnica jest placówką całoroczną, czynną codziennie. Wstęp jest płatny.
Jak dojechać komunikacją do Piwnica Pod Fortuną - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Piwnica Pod Fortuną w Lublin

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne