Jak dojechać do Prodromou Post Office w Nicosia (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Prodromou Post Office (Nicosia)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Pytania i odpowiedzi

Jak długo jedzie się komunikacją do Prodromou Post Office z Nicosia Fir Area Control Center Kokkinotrimithia, Βιομηχανική Περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς?

  • Podróż Autobus - 250, Autobus - 119 z Nicosia Fir Area Control Center Kokkinotrimithia, Βιομηχανική Περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς do Prodromou Post Office zajmuje 59 min

Jak długo się jedzie do Prodromou Post Office z Nicosia Fir Area Control Center Kokkinotrimithia, Βιομηχανική Περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς jadąc Autobusem?

  • Podróż Autobus - 250, Autobus - 119 z Nicosia Fir Area Control Center Kokkinotrimithia, Βιομηχανική Περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς do Prodromou Post Office zajmuje 59 min

Jakie stacje są najbliżej Prodromou Post Office?

  • Najbliższe stacje: Prodromou Post Office
    • Przystanek Προδρόμου znajduje się w odległości 262 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo
    • Przystanek Βυζαντίου znajduje się w odległości 517 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo
    • Przystanek Λεωφ. Γεωργίου Γρίβα Διγενή znajduje się w odległości 709 metry/-ów, czyli 10 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Prodromou Post Office?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Prodromou Post Office w Nicosia, Cypr? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Prodromou Post Office wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Prodromou Post Office w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Prodromou Post Office? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Προδρόμου; Βυζαντίου; Λεωφ. Γεωργίου Γρίβα Διγενή.

Również Autobus dojeżdżają do Prodromou Post Office. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 119.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Prodromou Post Office w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Prodromou Post Office staje się prosty, dlatego ponad 250 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Nicosia, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Prodromou Post Office

Stacje najbliższe Prodromou Post Office w Nicosia

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne