Jak dojechać do Rua Urbanização Dos Jarretes w Bougado (Santiago) (Metro, Kolej lub Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Dojazd do Rua Urbanização Dos Jarretes z najbardziej znanych lokalizacji w Bougado (Santiago) korzystając z Metro, Kolej lub Autobus

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Rua Urbanização Dos Jarretes Kolej(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Kolej(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z D. João II 83 min
walking.svg
Kolej - LINHA DE AVEIRO

LINHA DE AVEIRO

Kolej - LINHA DE BRAGA

LINHA DE BRAGA

walking.svg

Pytania i odpowiedzi

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2200 miast w ponad 80 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Potrzebujesz wskazówek dojazdu na Rua Urbanização Dos Jarretes w Bougado (Santiago), Portugalia?

Z Moovit, to proste. Wystarczy, że wpiszesz adres, a wyszukiwarka tras Moovit zapewni Ci nawigację na żywo, czasy przyjazdu pojazdów, zaktualizowane rozkłady jazdy oraz pokaże sposób dojścia na naszej mapie ulic.

Ściągnij aplikację Moovit, aby wyświetlić wszystkie ulice i stacje najbliżej Rua Urbanização Dos Jarretes. Chcesz dojechać konkretnym środkiem transportu? Metro, Kolej lub Autobus - to właśnie nimi możesz dojechać na Rua Urbanização Dos Jarretes. Tutaj znajduje się lista linii, które przejeżdżają blisko Twojego celu podróży. Kolej: Kolej - LINHA DE BRAGA, Kolej - LINHA DE GUIMARÃES.

Nie musisz ściągać oddzielnej aplikacji do jazdy autobusem czy pociągiem. Moovit jest Twoją uniwersalną aplikacją dla transportu, gdzie sprawdzisz czasy przyjazdu dla autobusów czy pociągów. Ponad 170 milionów użytkowników z całego świata, w tym z Bougado (Santiago), ufa Moovit w kwestii podróży komunikacją zbiorową. Sprawdź, czemu Google Sklep Play i Apple App Store uznały nas za jedną z najlepszych dostępnych aplikacji dla transportu publicznego.

Rua Urbanização Dos Jarretes, Bougado (Santiago)
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne