Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Saint Killians Vocational School w Kilrickle (Kolej lub Autobus)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Saint Killians Vocational School (Kilrickle)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Saint Killians Vocational School

Pytania i odpowiedzi

  • Czy jest możliwy przejazd komunikacją zbiorową do Saint Killians Vocational School w Kilrickle zgodnie z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19?

    W Kilrickle obowiązują obostrzenia w komunikacji zbiorowej w związku z COVID-19. Mogą one wpłynąć na Twoją podróż do Saint Killians Vocational School w Kilrickle tj. na rozkłady jazdy i przebieg linii.

    Więcej szczegółów
  • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Saint Killians Vocational School?

    Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Saint Killians Vocational School: GALWAY SERVICE.

    Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Saint Killians Vocational School w Kilrickle

Zastanawiasz się, jak się dostać do Saint Killians Vocational School w Kilrickle, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Saint Killians Vocational School wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Saint Killians Vocational School w czasie rzeczywistym.

Również Kolej lub Autobus dojeżdżają do Saint Killians Vocational School. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Kolej: GALWAY SERVICE

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Saint Killians Vocational School w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Saint Killians Vocational School staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Kilrickle, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Saint Killians Vocational School, Kilrickle
Prościej dojechać do Saint Killians Vocational School z appką!