Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Saint Laurence's w Delgany (Autobus, Tramwaj lub Kolej)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Saint Laurence's (Delgany)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Saint Laurence's

Jak się dostać do Saint Laurence's takim środkiem transportu jak Autobus

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Jak się dostać do Saint Laurence's takim środkiem transportu jak Kolej

Kliknij na trasę przejazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Pytania i odpowiedzi

 • Czy jest możliwy przejazd komunikacją zbiorową do Saint Laurence's w Delgany zgodnie z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19?

  W Delgany obowiązują obostrzenia w komunikacji zbiorowej w związku z COVID-19. Mogą one wpłynąć na Twoją podróż do Saint Laurence's w Delgany tj. na rozkłady jazdy i przebieg linii.

  Więcej szczegółów
 • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Saint Laurence's?

  Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Saint Laurence's: 184, 84.

  Więcej szczegółów
 • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Kolej zatrzymują się w pobliżu Saint Laurence's?

  Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Kolej, to te linie zatrzymują się w pobliżu Saint Laurence's: DART.

  Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Ireland.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Saint Laurence's w Delgany

Zastanawiasz się, jak się dostać do Saint Laurence's w Delgany, Irlandia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Saint Laurence's wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Saint Laurence's w czasie rzeczywistym.

Również Autobus, Tramwaj lub Kolej dojeżdżają do Saint Laurence's. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 184, 84 Kolej: DART

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Saint Laurence's w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Saint Laurence's staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Delgany, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Saint Laurence's, Delgany
Prościej dojechać do Saint Laurence's z appką!