São Paulo, Brazylia

Początek
Koniec
Wyszukaj

Podróżuj lokalną komunikacją po São Paulo!

Przejazdy po São Paulo nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w São Paulo.

Podczas podróży po São Paulo włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Jesteś ciekaw(a), jak transport zbiorowy w São Paulo ma się w porównaniu do miast z całego świata? Moovitowy Indeks Transportu Publicznego posiada fakty i statystyki o użyciu transportu zbiorowego z ponad 150 miast. Dowiedz się, ile wynosi w São Paulo średni czas dojazdu czy oczekiwania na pojazd, średni dystans przemierzany komunikacją do pracy i średnia odległość przemierzana pieszo. Sprawdź, które pojazdy (typu: Metro, Kolej, Autobus) i stacje są najpopularniejsze w São Paulo. I wiele więcej!

São Paulo posiada 3 typów przesiadek, w tym: Metro, Kolej, Autobus zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Metrô SP, ViaQuatro, CPTM, SPTrans, EMTU, Auto Ônibus Moratense, Auto Viação Urubupunga - Cajamar, Auto Viação Urubupunga - Osasco, Auto Viação Urubupunga - Santana de Parnaiba, Benfica

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Linie Metro w São Paulo przewoźnika Metrô SP

Linie Metro w São Paulo przewoźnika ViaQuatro

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo