Sao Paulo Region, Brazylia

Początek
Koniec
Wyszukaj

Podróżuj lokalną komunikacją po Sao Paulo Region!

Przejazdy po Sao Paulo Region nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Sao Paulo Region.

Podczas podróży po Sao Paulo Region włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Jesteś ciekaw(a), jak transport zbiorowy w Sao Paulo Region ma się w porównaniu do miast z całego świata? Moovitowy Indeks Transportu Publicznego posiada fakty i statystyki o użyciu transportu zbiorowego z ponad 150 miast. Dowiedz się, ile wynosi w Sao Paulo Region średni czas dojazdu czy oczekiwania na pojazd, średni dystans przemierzany komunikacją do pracy i średnia odległość przemierzana pieszo. Sprawdź, które pojazdy (typu: Metro, Kolej, Autobus) i stacje są najpopularniejsze w Sao Paulo Region. I wiele więcej!

Sao Paulo Region posiada 3 typów przesiadek, w tym: Metro, Kolej, Autobus zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Metrô SP, ViaQuatro, CPTM, SPTrans, EMTU, Auto Ônibus Moratense, Auto Viação Urubupunga (Cajamar), Auto Viação Urubupunga (Osasco), Auto Viação Urubupunga (Santana de Parnaíba), Benfica

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Linie Metro w Sao Paulo Region przewoźnika Metrô SP

Linie Metro w Sao Paulo Region przewoźnika ViaQuatro

Linie Kolej w Sao Paulo Region przewoźnika CPTM

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo