Przejdź do głównej zawartości

Jak dojechać do Scandic Bergen Airport w Bergen (Autobus lub Tramwaj)?

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Scandic Bergen Airport (Bergen)

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Scandic Bergen Airport

Pytania i odpowiedzi

 • Jakie stacje są najbliżej Scandic Bergen Airport?

  Najbliższe stacje: Scandic Bergen Airport

  • Przystanek Birkelandsskiftet znajduje się w odległości 304 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo.
  Więcej szczegółów
 • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Scandic Bergen Airport?

  Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Scandic Bergen Airport: 26, 50E, 51.

  Więcej szczegółów
 • Które linie dla takiego środka komunikacji jak Tramwaj zatrzymują się w pobliżu Scandic Bergen Airport?

  Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Tramwaj, to te linie zatrzymują się w pobliżu Scandic Bergen Airport: 1.

  Więcej szczegółów
Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Norway.
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
Get it on Google Play Download on the App Store

Dojazd transportem zbiorowym do Scandic Bergen Airport w Bergen

Zastanawiasz się, jak się dostać do Scandic Bergen Airport w Bergen, Norwegia? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Scandic Bergen Airport wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Scandic Bergen Airport w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Scandic Bergen Airport? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Birkelandsskiftet.

Również Autobus lub Tramwaj dojeżdżają do Scandic Bergen Airport. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu: Autobus: 26, 50E, 51 Tramwaj: 1

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Scandic Bergen Airport w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Scandic Bergen Airport staje się prosty, dlatego ponad 865 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Bergen, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Scandic Bergen Airport, Bergen
Prościej dojechać do Scandic Bergen Airport z appką!