Jak dojechać do Shark Lagoon w Dubai / Abu Dhabi (Autobus, Tramwaj lub Prom)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Shark Lagoon?

Najbliższe stacje: Shark Lagoon

  • Przystanek Palm Atlantis Monorail Station znajduje się w odległości 171 metry/-ów, czyli 3 min. pieszo.

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Shark Lagoon?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Shark Lagoon: Autobus - 8, Autobus - E101.

Które linie Tramwajowe zatrzymują się w pobliżu Shark Lagoon?

Te linie Tramwajowe zatrzymują się w pobliżu Shark Lagoon: Tramwaj - DUBAI MONORAIL.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000+ miast w ponad 96 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Shark Lagoon w Dubai / Abu Dhabi

Zastanawiasz się, jak się dostać do Shark Lagoon w Dubai / Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Shark Lagoon wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Shark Lagoon w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Shark Lagoon? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Palm Atlantis Monorail Station.

Również Autobus, Tramwaj lub Prom dojeżdżają do Shark Lagoon. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: Autobus - 8, Autobus - E101 Tramwaj: Tramwaj - DUBAI MONORAIL

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Shark Lagoon w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Shark Lagoon staje się prosty, dlatego ponad 680 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Dubai / Abu Dhabi, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Shark Lagoon
Prościej dojechać do Shark Lagoon z appką!