Jak dojechać do Siernieczek w Bydgoszcz (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Siernieczek (Bydgoszcz)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Siernieczek Autobus(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Autobus(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z Lucky Star 66 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Autobus - 6565
Z Subway 66 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Autobus - 6565
Z Smaki Azji 66 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Autobus - 6565
Z Plac Skalskiego, Toruń City 69 min
Autobus - 1818
Autobus - PKSPKS
Autobus - 6565
Z Costa Coffee, Toruń 70 min
Autobus - 1818
Autobus - PKSPKS
Autobus - 6565

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Siernieczek?

  • Najbliższe stacje: Siernieczek
    • Przystanek Fordońska - Sochaczewska znajduje się w odległości 159 metry/-ów, czyli 3 min. pieszo
    • Przystanek Fordońska - Kapliczna znajduje się w odległości 409 metry/-ów, czyli 6 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Siernieczek?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Szukasz wskazówek dojazdu do Siernieczek w Bydgoszcz, Polska?

Dojazd do Siernieczek właśnie stał się o wiele prostszy dzięki Moovit. Zdobądź wskazówki dojazdu i znajdź najbliższy przystanek dzięki aplikacji mobilnej Moovit lub Moovit Web App.

Autobus są alternatywnymi środkami transportu, z jakich możesz skorzystać w drodze do swojego celu podróży. Następujące linie mają swoje trasy, które przejeżdżają w pobliżu Siernieczek - Autobus: 65.

Szukasz przystanku w pobliżu Twojego celu podróży? Spróbuj tych alternatywnych tras komunikacji zbiorowej: Fordońska - Sochaczewska; Fordońska - Kapliczna.

Korzystasz z dedykowanej aplikacji dla autobusów, aby sprawdzić czas odjazdu autobusu? A innej do sprawdzenia pociągów? W Moovit mamy wszystkie informacje o komunikacji zbiorowej w jednej darmowej i uniwersalnej aplikacji.

Moovit pomaga w znalezieniu najszybszego dojazdu do Siernieczek wraz z najbardziej aktualnymi rozkładami jazdy. Ściągnij naszą aplikację, aby otrzymywać szczegółową nawigację na żywo, szacunkowe godziny przyjazdu oparte o czas rzeczywisty oraz informację, która linia transportowa zabierze Cię w najkrótszym czasie do Siernieczek. Ściągnij Moovit, aby dowiedzieć się, czemu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały nas jako jedna z najlepszych dostępnych aplikacji dla komunikacji zbiorowej.

Siernieczek, Bydgoszcz
Siernieczek, Bydgoszcz Siernieczek – osiedle Bydgoszczy znajdujące się między „starą” częścią miasta a Fordonem przyłączonym do niego w 1973 r. Sąsiaduje z osiedlami: Bydgoszcz Wschód, Zimne Wody, Brdyujście i Lasem Gdańskim. Granice osiedla wyznaczają: od północy – Wiadukty Warszawskie od zachodu – ul. Sporna od południowego zachodu – rzeka Brda od wschodu – tory kolejowe wzdłuż ul. Przemysłowej oraz (od skrzyżowania torowisk) tory kolejowe wzdłuż zachodniej granicy Cmentarza Komunalnego na ul. Wiślanej od północy – tory kolejowe magistrali węglowej (wcześniej biegnące wzdłuż ul. Lewińskiego) oraz ponownie od zachodu – granica lasu do wschodniego krańca Wiaduktów Warszawskich. Osiedle w większości ma charakter składowo-przemysłowy. Zabudowa mieszkalna skupiona jest głównie na osiedlu przy ul. Sochaczewskiej oraz wzdłuż ul. Przemysłowej. W skład osiedla wchodzi wyspa na Brdzie oraz port rzeczny.
Jak dojechać komunikacją do Siernieczek - O miejscu docelowym
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne