Jak dojechać do Siernieczek w Bydgoszcz (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Dojazd do Siernieczek z najbardziej znanych lokalizacji w Bydgoszcz korzystając z Autobus

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Siernieczek Autobus(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Autobus(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z Lucky Star 66 min
walking.svg
Autobus - PKS

PKS

Autobus - 65

65

Z Subway 66 min
walking.svg
Autobus - PKS

PKS

Autobus - 65

65

Z Smaki Azji 66 min
walking.svg
Autobus - PKS

PKS

Autobus - 65

65

Z Plac Skalskiego, Toruń City 69 min
Autobus - 18

18

Autobus - PKS

PKS

Autobus - 65

65

Z Costa Coffee, Toruń 70 min
Autobus - 18

18

Autobus - PKS

PKS

Autobus - 65

65

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Siernieczek?

  • Najbliższe stacje: Siernieczek
    • Przystanek Fordońska - Sochaczewska znajduje się w odległości 159 metry/-ów, czyli 3 min. pieszo
    • Przystanek Fordońska - Kapliczna znajduje się w odległości 409 metry/-ów, czyli 6 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Siernieczek?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2200 miast w ponad 80 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Szukasz wskazówek dojazdu do Siernieczek w Bydgoszcz, Polska?

Dojazd do Siernieczek właśnie stał się o wiele prostszy dzięki Moovit. Zdobądź wskazówki dojazdu i znajdź najbliższy przystanek dzięki aplikacji mobilnej Moovit lub Moovit Web App.

Autobus są alternatywnymi środkami transportu, z jakich możesz skorzystać w drodze do swojego celu podróży. Następujące linie mają swoje trasy, które przejeżdżają w pobliżu Siernieczek - Autobus: 65.

Szukasz przystanku w pobliżu Twojego celu podróży? Spróbuj tych alternatywnych tras komunikacji zbiorowej: Fordońska - Sochaczewska; Fordońska - Kapliczna.

Korzystasz z dedykowanej aplikacji dla autobusów, aby sprawdzić czas odjazdu autobusu? A innej do sprawdzenia pociągów? W Moovit mamy wszystkie informacje o komunikacji zbiorowej w jednej darmowej i uniwersalnej aplikacji.

Moovit pomaga w znalezieniu najszybszego dojazdu do Siernieczek wraz z najbardziej aktualnymi rozkładami jazdy. Ściągnij naszą aplikację, aby otrzymywać szczegółową nawigację na żywo, szacunkowe godziny przyjazdu oparte o czas rzeczywisty oraz informację, która linia transportowa zabierze Cię w najkrótszym czasie do Siernieczek. Ściągnij Moovit, aby dowiedzieć się, czemu Sklep Google Play i Apple App Store wybrały nas jako jedna z najlepszych dostępnych aplikacji dla komunikacji zbiorowej.

Siernieczek, Bydgoszcz
Siernieczek, Bydgoszcz Siernieczek – osiedle Bydgoszczy znajdujące się między „starą” częścią miasta a Fordonem przyłączonym do niego w 1973 r. Sąsiaduje z osiedlami: Bydgoszcz Wschód, Zimne Wody, Brdyujście i Lasem Gdańskim. Granice osiedla wyznaczają: od północy – Wiadukty Warszawskie od zachodu – ul. Sporna od południowego zachodu – rzeka Brda od wschodu – tory kolejowe wzdłuż ul. Przemysłowej oraz (od skrzyżowania torowisk) tory kolejowe wzdłuż zachodniej granicy Cmentarza Komunalnego na ul. Wiślanej od północy – tory kolejowe magistrali węglowej (wcześniej biegnące wzdłuż ul. Lewińskiego) oraz ponownie od zachodu – granica lasu do wschodniego krańca Wiaduktów Warszawskich. Osiedle w większości ma charakter składowo-przemysłowy. Zabudowa mieszkalna skupiona jest głównie na osiedlu przy ul. Sochaczewskiej oraz wzdłuż ul. Przemysłowej. W skład osiedla wchodzi wyspa na Brdzie oraz port rzeczny.
Jak dojechać komunikacją do Siernieczek - O miejscu docelowym
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne