Jak dojechać do Toruň w Toruń City (Autobus lub Tramwaj)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Dojazd do Toruň z najbardziej znanych lokalizacji w Toruń City korzystając z Autobus lub Tramwaj

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Toruň Autobus(i)em

Kliknij na trasę przejazdu Autobus(i)em, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z UTP Dormitory - Kaliskiego 53 min
Przejście
Autobus - PKS

PKS

Z Efes Kebab-Pizza 55 min
Przejście
Autobus - PKS

PKS

Z Dorciowa Dolina, Toruń 32 min
Przejście
Autobus - 22

22

Przejście
Z Teznie Solankowe 50 min
Przejście
Autobus - PKS

PKS

Przejście
Z Stary Fordon, Bydgoszcz 44 min
Autobus - PKS

PKS

Z Orlen 79 min
Autobus - 46

46

Autobus - 15

15

Przejście
Z Most Fordoński 56 min
Przejście
Autobus - PKS

PKS

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Toruň?

  • Najbliższe stacje: Toruň
    • Przystanek Osiedle Młodych znajduje się w odległości 50 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
    • Przystanek Odrodzenia znajduje się w odległości 294 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo

Które linie Tramwajowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 83 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Toruň w Toruń City, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Toruň wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Toruň w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Toruň? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Osiedle Młodych; Odrodzenia.

Również Autobus lub Tramwaj dojeżdżają do Toruň. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Tramwaj: 1; Autobus: 15, 22, PKS.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Toruň w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Toruň staje się prosty, dlatego ponad 250 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Toruń City, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Toruň, Toruń City
Toruň, Toruń City Toruń (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) – miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Siedziba marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, siedziba organów samorządu województwa, czyli Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego oraz jednostek wojewódzkich im podporządkowanych, a także siedziba starosty powiatu toruńskiego. Jest również jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Stolica diecezji toruńskiej. Jest jednym z najstarszych miast Polski (prawa miejskie uzyskał w 1233 roku). W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów Toruń był jednym z najbogatszych i jednym z czterech największych miast Królestwa Polskiego, miastem królewskim i hanzeatyckim, posiadającym autonomiczne uprawnienia polityczne, w tym m.in. prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Toruń uzyskał prawo składu w 1365 roku. Obecnie szesnaste pod względem liczby ludności miasto w kraju (202 591 mieszkańców wg GUS z 31 grudnia 2016). Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim i turystycznym oraz węzłem drogowym i kolejowym. Miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. W 1997 roku toruński średniowieczny zespół miejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 roku Toruń jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel. Święto miasta jest obchodzone 24 czerwca.
Jak dojechać komunikacją do Toruň - O miejscu docelowym
Inne osoby również wyszukują:

Stacje najbliższe Toruň w Toruń City

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne