Jak dojechać do Toruň w Toruń City (Autobus, Tramwaj)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu do Toruň z najbardziej znanych lokalizacji w Toruń City korzystając z Autobus, Tramwaj

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak dojechać do Toruň (Autobus)

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, czas przyjazdu pojazdu oraz umieszczone na mapie wskazówki dojazdu.

Z UTP Dormitory - Kaliskiego 53 min
walking.svg
Autobus - PKSPKS
Z Efes Kebab-Pizza 55 min
walking.svg
Autobus - PKSPKS
Z Dorciowa Dolina, Toruń 32 min
walking.svg
Autobus - 2222
walking.svg
Z Teznie Solankowe 50 min
walking.svg
Autobus - PKSPKS
walking.svg
Z Stary Fordon, Bydgoszcz 44 min
Autobus - PKSPKS
Z Orlen 79 min
Autobus - 4646
Autobus - 1515
walking.svg
Z Most Fordoński 56 min
walking.svg
Autobus - PKSPKS

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Toruň?

  • Najbliższe stacje: Toruň
    • Przystanek Osiedle Młodych znajduje się w odległości 50 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
    • Przystanek Odrodzenia znajduje się w odległości 294 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo

Które linie Tramwajowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Podróż do Toruň w Toruń City nigdy nie była taka prosta! Użyj Moovit, aby otrzymać wskazówki dojazdu do dowolnego miejsca z obecnej lokalizacji, jednej z najbardziej znanych atrakcji lub głównej stacji przesiadkowej.

Sprawdź na mapie szczegółową trasę, rozkłady jazdy autobusów lub pociągów oraz komunikaty przewoźników, aby dotrzeć do Toruň.

Podczas podróży do Toruň włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Toruň, Toruń City
Toruň, Toruń City Toruń (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) – miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Siedziba marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, siedziba organów samorządu województwa, czyli Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego oraz jednostek wojewódzkich im podporządkowanych, a także siedziba starosty powiatu toruńskiego. Jest również jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Stolica diecezji toruńskiej. Jest jednym z najstarszych miast Polski (prawa miejskie uzyskał w 1233 roku). W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów Toruń był jednym z najbogatszych i jednym z czterech największych miast Królestwa Polskiego, miastem królewskim i hanzeatyckim, posiadającym autonomiczne uprawnienia polityczne, w tym m.in. prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Toruń uzyskał prawo składu w 1365 roku. Obecnie szesnaste pod względem liczby ludności miasto w kraju (202 591 mieszkańców wg GUS z 31 grudnia 2016). Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim i turystycznym oraz węzłem drogowym i kolejowym. Miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. W 1997 roku toruński średniowieczny zespół miejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 roku Toruń jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel. Święto miasta jest obchodzone 24 czerwca.
Jak dojechać komunikacją do Toruň - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Toruň w Toruń City

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo