Jak dojechać do Toruň w Toruń City (Autobus lub Tramwaj)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Toruň (Toruń City)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Jak się dostać do Toruň Autobusem/ą

Kliknij na trasę przejazdu Autobusem/ą, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapami, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.

Z UTP Dormitory - Kaliskiego 53 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Z Efes Kebab-Pizza 55 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Z Dorciowa Dolina, Toruń 32 min
Przejście
Autobus - 2222
Przejście
Z Teznie Solankowe 50 min
Przejście
Autobus - PKSPKS
Przejście
Z Stary Fordon, Bydgoszcz 44 min
Autobus - PKSPKS
Z Orlen 79 min
Autobus - 4646
Autobus - 1515
Przejście
Z Most Fordoński 56 min
Przejście
Autobus - PKSPKS

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Toruň?

  • Najbliższe stacje: Toruň
    • Przystanek Osiedle Młodych znajduje się w odległości 50 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
    • Przystanek Odrodzenia znajduje się w odległości 294 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo

Które linie Tramwajowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Toruň?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2700 miast w ponad 86 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Toruň w Toruń City, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Toruň wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Toruň w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Toruň? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Osiedle Młodych; Odrodzenia.

Również Autobus lub Tramwaj dojeżdżają do Toruň. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Tramwaj: 1; Autobus: 15, 22, PKS.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Toruň w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Toruň staje się prosty, dlatego ponad 300 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Toruń City, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Toruň, Toruń City
Toruň, Toruń City Toruń (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) – miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Prawobrzeżna część miasta leży na Pomorzu, lewobrzeżna część położona jest na Kujawach. Miasto leży nad Wisłą i Drwęcą. Siedziba marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, siedziba organów samorządu województwa, czyli Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego oraz jednostek wojewódzkich im podporządkowanych, a także siedziba starosty powiatu toruńskiego. Jest również jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Stolica diecezji toruńskiej. Jest jednym z najstarszych miast Polski (prawa miejskie uzyskał w 1233 roku). W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów Toruń był jednym z najbogatszych i jednym z czterech największych miast Królestwa Polskiego, miastem królewskim i hanzeatyckim, posiadającym autonomiczne uprawnienia polityczne, w tym m.in. prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Toruń uzyskał prawo składu w 1365 roku. Obecnie szesnaste pod względem liczby ludności miasto w kraju (202 591 mieszkańców wg GUS z 31 grudnia 2016). Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim i turystycznym oraz węzłem drogowym i kolejowym. Miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. W 1997 roku toruński średniowieczny zespół miejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 roku Toruń jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel. Święto miasta jest obchodzone 24 czerwca.
Jak dojechać komunikacją do Toruň - O miejscu docelowym

Stacje najbliższe Toruň w Toruń City

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne