Jak dojechać do Vikingų gatvė w Vilniaus (Autobus lub Trolejbus)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Vikingų gatvė?

Najbliższe stacje: Vikingų gatvė

  • Przystanek Vikingų Slėnis znajduje się w odległości 79 metry/-ów, czyli 2 min. pieszo.
  • Przystanek Vikingų St. znajduje się w odległości 323 metry/-ów, czyli 5 min. pieszo.

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Vikingų gatvė?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Vikingų gatvė: 1, 2, 88.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000 miast w ponad 92 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Vikingų gatvė w Vilniaus

Zastanawiasz się, jak się dostać do Vikingų gatvė w Vilniaus, Litwa? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Vikingų gatvė wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Vikingų gatvė w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Vikingų gatvė? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Vikingų Slėnis; Vikingų St..

Również Autobus lub Trolejbus dojeżdżają do Vikingų gatvė. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 1, 2, 88.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Vikingų gatvė w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Vikingų gatvė staje się prosty, dlatego ponad 460 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Vilniaus, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Vikingų gatvė, Vilniaus
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Prościej dojechać do Vikingų gatvė z appką!