Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Warsaw

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Warsaw
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Warsaw!

Przejazdy po Warsaw nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Warsaw.

Podczas podróży po Warsaw włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Warsaw lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Warsaw? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Warsaw? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Warsaw ze wszystkimi trasami na Tramwaj, Metro, Kolej, Autobus, Prom and Tramwaj linowy oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Warsaw posiada 6 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej, Metro, Tramwaj, Prom, Tramwaj linowy zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Warszawski Transport Publiczny, Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie, Miasto Piastów, Miasto Ząbki, Komunikacja Miejska Łomianki, Gmina Pruszków, Gmina Mińsk Mazowiecki, MZDiK Radom, DKM Legionowo, PKS Grodzisk Mazowiecki, UM w Grodzisku Mazowieckim, UM w Nowym Dworze Mazowieckim, UM Płońsk, Grodziskie Przewozy Autobusowe

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne