Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Warsaw

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Warsaw
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Warsaw!

Przejazdy po Warsaw nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Warsaw.

Podczas podróży po Warsaw włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Warsaw lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Warsaw? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Warsaw? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Warsaw ze wszystkimi trasami na Tramwaj, Metro, Kolej, Autobus, Prom and Tramwaj linowy oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Warsaw posiada 6 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej, Metro, Tramwaj, Prom, Tramwaj linowy zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Warszawski Transport Publiczny, Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie, ZTP Kraków, Miasto Piastów, ZTP Kraków, Miasto Ząbki, Koleje Małopolskie, Komunikacja Miejska Łomianki, Gmina Pruszków, MPK Wrocław, Gmina Mińsk Mazowiecki, MZDiK Radom, DKM Legionowo, DLA Miękinia

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne