קו 10
מבוא חמה←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 10 (מבוא חמה←קצרין) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במבוא חמה ומסתיים בקניון לב קצרין.
לוח הזמנים לקו 10 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:05. שעות הפעילות השבוע: ראשון, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מבוא חמה←קצרין (49 תחנות)
מבוא חמה
מסעף מבוא חמה
כפר חרוב/קופת חולים
מסעף כפר חרוב
מסעף מיצר
צומת אפיק
מסעף אפיק צפון
אפיק
מסעף אפיק צפון
מסעף נאות גולן
מסעף בני יהודה
בני יהודה הרחבה
אזור תעשייה בני יהודה
מנחת פיק
מסעף אלי עד
מסעף אבני איתן
מסעף נוב
מסעף חספין
חספין מרכז
'חספין א
מסעף חספין
צומת רמת מגשימים
מסעף נטור
צומת דליות
מסעף שמורת גמלא
מסעף יונתן
מסעף אניעם
צומת המפלים
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-16:05 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-16:05 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מבוא חמה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מבוא חמה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מבוא חמה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מבוא חמה←קצרין (מבוא חמה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 10 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 16:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ מבוא חמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מבוא חמה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מבוא חמה←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
10 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 10 היא מבוא חמה והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 10 (מבוא חמה←קצרין) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מבוא חמה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
10 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 81 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אזור תעשייה/כינור דוד-חד נס-10
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן-12/ לוח זמנים
- 64 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->אניעם-אניעם-20/ לוח זמנים
- 76 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 51 - רמת מגשימים מרכז-רמת מגשימים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 54 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-11/ לוח זמנים
- 14 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אודם/מרכז-אודם-11
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 43 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-11/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נטור-נטור-22/ לוח זמנים
- 84 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 72 - מבוא חמה-מבוא חמה<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 95 - אל רום-אל רום<->המסגר/הזגג-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 80 - מיצר-מיצר<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 60 - בר כוכבא/עמל-טבריה<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 97 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 103 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים