Autobus - 10A

10A

Niederhofstraße - Heiligenstadt

Wiener Linien - Bus

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus 10A

autobus 10A (kierunek:Gersthof S) ma 19 przystanków rozpoczynając z Niederhofstraße a kończąc na Gersthof S.

10A autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 04:42 and ends at 23:58. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z 10A autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Gersthof S

Niederhofstraße 32 Niederhofstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Meidling Hauptstraße 1503 Lobkowitztunnel, Wien Najbliższe przyjazdy
Bischoffgasse 258 Schönbrunner Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Schönbrunn S Winckelmannstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Schloss Schönbrunn T Schloßallee, Wien Najbliższe przyjazdy
Linzer Str./Johnstr. 2 Johnstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Johnstraße/Märzstraße 41 Johnstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Johnstraße 67 Johnstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Auf Der Schmelz Auf der Schmelz, Wien Najbliższe przyjazdy
Schmelz Gablenzgasse 8 Auf Der Schmelz, Wien Najbliższe przyjazdy
Possingergasse 9 Schuhmeierplatz, Wien Najbliższe przyjazdy
Schuhmeierplatz 2 Wattgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Familienplatz 20 Wattgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Wilhelminenstraße 36 Wattgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Albrechtskreithgasse 64 Wattgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Hernals Wattgasse 136 Hernalser Hauptstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Richthausenstraße 96 Wattgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Czartoryskigasse 25 Gersthofer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Gersthof S 53 Gersthofer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy

FAQ dla 10A

O której zaczyna kursować autobus 10A?

autobus 10A rozpoczyna kurs o 04:42 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 10A?

autobus 10A kończy kursowanie o 23:58 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 10A?

Za ile przyjedzie Autobus Niederhofstraße - Heiligenstadt? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus 10A

Niederhofstraße • Meidling Hauptstraße • Bischoffgasse • Schönbrunn • Schloss Schönbrunn • Linzer Str./Johnstr. • Johnstraße/Märzstraße • Johnstraße • Auf Der Schmelz • Schmelz Gablenzgasse • Possingergasse • Schuhmeierplatz • Familienplatz • Wilhelminenstraße • Albrechtskreithgasse • Hernals Wattgasse • Richthausenstraße • Czartoryskigasse • Gersthof S

Lista ulic dla: autobus 10A

32 Niederhofstraße • 1503 Lobkowitztunnel • 258 Schönbrunner Straße • S Winckelmannstraße • T Schloßallee • 2 Johnstraße • 41 Johnstraße • 67 Johnstraße • Auf der Schmelz • 8 Auf Der Schmelz • 9 Schuhmeierplatz • 2 Wattgasse • 20 Wattgasse • 36 Wattgasse • 64 Wattgasse • 136 Hernalser Hauptstraße • 96 Wattgasse • 25 Gersthofer Straße • 53 Gersthofer Straße

Rozkład jazdy autobus 10A

trasa autobus 10A kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 04:42 - 23:58

poniedziałek 04:42 - 23:58
wtorek 04:42 - 23:58
środa 04:42 - 23:58
czwartek 04:42 - 23:58
piątek 04:42 - 23:58
sobota 04:42 - 23:58
niedziela 04:42 - 23:58
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus 10A to Niederhofstraße, a ostatni Gersthof S. 10A (kierunek: Gersthof S) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: 10A ma 19 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje Wiener Linien - Bus o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Vienna oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus 10A. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus 10A, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

10A w pobliżu

FAQ dla 10A

O której zaczyna kursować autobus 10A?

autobus 10A rozpoczyna kurs o 04:42 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 10A?

autobus 10A kończy kursowanie o 23:58 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 10A?

Za ile przyjedzie Autobus Niederhofstraße - Heiligenstadt? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne