קו 16
דפנה/התדהר←דפנה/התדהר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
קו האוטובוס 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא קו מעגלי בעל 48 תחנות, שיוצא מ דפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (48 תחנות)
דפנה/התדהר
התדהר/דפנה
התדהר/התעשיה
שדרות וייצמן/התדהר
החרושת/ויצמן
החרושת/המסגר
קניון רננים
הסדנא/התעשייה
קאנטרי/הסדנא
עתידים/היצירה
ויצמן/קרן היסוד
בורוכוב/הפלמ''ח
תיכון מטרו-ווסט/הפלמ''ח
קרן היסוד/הקוממיות
קרן היסוד/ההסתדרות
החי''ל/הר סיני
החי''ל/חפץ חיים
חטיבת אלון/החי''ל
הנשיאים/וינגייט
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
מורדי הגטאות/הנורית
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
י.ל. פרץ/גאולה
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
שדרות וייצמן/הנשר
שדרות וייצמן/דרך ירושלים
ספורטק/שדרות וייצמן
שדרות וייצמן/מגדל
עתידים/וייצמן
עתידים/היצירה
קניון רננים/התעשייה
קאנטרי/הסדנא
הסדנא/התעשייה
החרושת/המסגר
החרושת/ויצמן
בית המילניום/התדהר
התדהר/התעשייה
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:00 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-14:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:40 - 14:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 14:05 | 30 - 40 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ו׳ | 06:40 - 14:05 | 30 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
16 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 16 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 124 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 56 - העצמאות/ הרצל-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 222 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים