Linia 3
Miðbær→Miðbær
Strætó bs.
autobus 3 (Strætó bs.) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 3 (Miðbær→Miðbær) to linia jeżdżąca po pętli. Zatrzymuje się na 29 przystankach, a rozpoczyna przejazd przy przystanku Miðbær.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 3 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Miðbær→Miðbær (29 przystanków)
Miðbær
Glerárgata / Eiðsvallagata
Glerárgata / Eyrarvegur
Borgarbraut / Glerártorg
Borgarbraut / Háskóli
Hlíðarbraut / Tröllagil
Merkigil / Kiðagil
Merkigil / Vesturgil
Merkigil / Skuggagil
Merkigil / Urðargil
Bugðusíða / Vestursíða
Vestursíða / Lögmannshlíð
Vestursíða / Brattasíða
Vestursíða / Bæjarsíða
Miðsíða / Móasíða
Miðsíða / Múlasíða
Bugðusíða / Bjarg
Austursíða / Lindarsíða
Smárahlíð
Skarðshlíð / Sunnuhlíð
Skarðshlíð / Fosshlíð
Glerárskóli
Höfðahlíð / Áshlíð
Hlíðarból
Hörgárbraut / Stórholt
Glerárbrú
Glerárgata / Þórunnarstræti
Glerárgata / Ráðhús
Miðbær
FAQ dla 3
O której zaczyna kursować autobus 3?
autobus 3 rozpoczyna kurs o 07:02 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 3?
Autobus 3 kończy kursowanie o 18:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 3?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Miðbær→Miðbær? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Miðbær→Miðbær, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 3?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 3.
Rozkład jazdy autobus 3
Autobus trasa 3 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:02 - 18:06
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:02 - 18:06 | 60 |
wt | 07:02 - 18:06 | 60 |
śr | 07:02 - 18:06 | 60 |
czw | 07:02 - 18:06 | 60 |
pt | 07:02 - 18:06 | 60 |
sob | 07:02 - 18:06 | 60 |
ndz | 07:02 - 18:06 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Strætó bs.
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 3 (rusza z Miðbær), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 3 (kierunek (Miðbær→Miðbær)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Strætó bs. już teraz.
Autobus 3 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 3 (kierunek: (Miðbær→Miðbær)) należącym do Strætó bs. mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Strætó bs. można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Strætó bs..
3 (Strætó bs.)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 3 to Miðbær, a ostatni Miðbær. 3 (Miðbær→Miðbær) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 3 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 22 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Strætó bs., śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Iceland i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 3 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 3, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 3 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 3 (Miðbær→Miðbær) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 3 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Strætó bs. i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Strætó bs. lub takimi środkami komunikacji jak Autobus, aby zaplanować trasę po Iceland. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Strætó bs. i każdy autobus, w tym linii 3 w Iceland
Strætó bs. w Iceland
- 75 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 21 - Mjódd - Fjörður/ Rozkład
- 4 - Hlemmur - Mjódd/ Rozkład
- 1 - Egilsstaðir / Flugvöllur - Norðfjörður / Nesbakki/ Rozkład
- 89 - Íþróttamiðstöðin Sandgerði - Miðstöð/ Rozkład
- 28 - Hamraborg - Dalaþing/ Rozkład
- 12 - Breiðhöfði / Ártún - Skeljanes/ Rozkład
- 52 - Umferðarmiðstöðin - Landeyjahöfn/ Rozkład
- 34 - Fjörður - Fjörður/ Rozkład
- 2 - Miðstöð - Miðstöð/ Rozkład
- 5 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 23 - Ásgarður - Ásgarður/ Rozkład
- 88 - Lögreglustöðin Grindavík - Fjölbrautaskóli Suðurnesja / FS/ Rozkład
- 106 - Hlemmur - Háholt/ Rozkład
- 101 - Hlemmur - Klukkuvellir/ Rozkład
- 6 - Hlemmur - Spöngin/ Rozkład
- 17 - Hlemmur - Mjódd/ Rozkład
- 4 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 1 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 105 - Stjórnarráðið - Elliðabraut / Árvað/ Rozkład