קו 3
בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר אלונים/הבנים ומסתיים ביד לבנים/דרך הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (25 תחנות)
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/חשמונאים
חשמונאים/שבי ציון
חשמונאים/חגי
מלאכי/יחזקאל
מלאכי/גאולה
גאולה/אדנים
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
תחייה/תקומה
התחייה/הכרם
הכרם/תחייה
הכרם/הבוסתן
אתרוג/דרך למרחב
חשמונאים/פדויים
פדויים/עציון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-08:40 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 08:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 08:40 | 20 - 40 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 08:40 | 20 - 40 |
ה׳ | 07:00 - 08:40 | 20 - 40 |
ו׳ | 07:00 - 08:40 | 20 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ בית ספר אלונים/הבנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
3 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 3 היא בית ספר אלונים/הבנים והתחנה האחרונה היא יד לבנים/דרך הבנים.
קו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 31 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 91 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים