Autobus - 34A

34A

(Strebersdorf -) Schwarzlackenau - Floridsdorf

Wiener Linien - Bus

Stan linii
Opublikowane: 13.12.2018 11:30
Linie 34A
Zobacz więcej

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus 34A

autobus 34A (kierunek:Schwarzlackenau) ma 14 przystanków rozpoczynając z Floridsdorf a kończąc na Schwarzlackenau.

34A autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 00:05 and ends at 23:50. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z 34A autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Schwarzlackenau

Floridsdorf J, Wien Najbliższe przyjazdy
Matthäus-Jiszda-Straße 5 Schöpfleuthnergasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Frömmlgasse 25 Jedleseer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Dunantgasse 53 Jedleseer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Jedlesee Bellgasse 75 Jedleseer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Jeneweingasse 112 Jedleseer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Anton-Bosch-Gasse 7 Anton-Bosch-Gasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Jedleseer Friedhof 59 Überfuhrstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Jedlesee Überfuhrstraße 35 Überfuhrstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Meyerbeergasse 26 Weißenwolffgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Zallingergasse 80 Weißenwolffgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Voltelinistraße 136 Weißenwolffgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Schwarzlackenau 116 Am Hubertusdamm, Wien Najbliższe przyjazdy
Schwarzlackenau 129 Georgistraße, Wien Najbliższe przyjazdy

FAQ dla 34A

O której zaczyna kursować autobus 34A?

autobus 34A rozpoczyna kurs o 00:05 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 34A?

autobus 34A kończy kursowanie o 23:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 34A?

Za ile przyjedzie Autobus (Strebersdorf -) Schwarzlackenau - Floridsdorf? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus 34A

Floridsdorf • Matthäus-Jiszda-Straße • Frömmlgasse • Dunantgasse • Jedlesee Bellgasse • Jeneweingasse • Anton-Bosch-Gasse • Jedleseer Friedhof • Jedlesee Überfuhrstraße • Meyerbeergasse • Zallingergasse • Voltelinistraße • Schwarzlackenau • Schwarzlackenau

Lista ulic dla: autobus 34A

J • 5 Schöpfleuthnergasse • 25 Jedleseer Straße • 53 Jedleseer Straße • 75 Jedleseer Straße • 112 Jedleseer Straße • 7 Anton-Bosch-Gasse • 59 Überfuhrstraße • 35 Überfuhrstraße • 26 Weißenwolffgasse • 80 Weißenwolffgasse • 136 Weißenwolffgasse • 116 Am Hubertusdamm • 129 Georgistraße

Rozkład jazdy autobus 34A

trasa autobus 34A kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:05 - 23:50

poniedziałek 00:05 - 23:50
wtorek 00:05 - 23:50
środa 00:05 - 23:50
czwartek 00:05 - 23:50
piątek 00:05 - 23:50
sobota 00:05 - 23:50
niedziela 00:05 - 23:50
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus 34A to Floridsdorf, a ostatni Schwarzlackenau. 34A (kierunek: Schwarzlackenau) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: 34A ma 14 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 15 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje Wiener Linien - Bus o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Vienna oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus 34A. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus 34A, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

34A w pobliżu

FAQ dla 34A

O której zaczyna kursować autobus 34A?

autobus 34A rozpoczyna kurs o 00:05 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 34A?

autobus 34A kończy kursowanie o 23:50 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 34A?

Za ile przyjedzie Autobus (Strebersdorf -) Schwarzlackenau - Floridsdorf? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne