Autobus - 39A

39A

Sievering - Heiligenstadt - Jägerstraße

Wiener Linien - Bus

Stan linii
Opublikowane: 07.12.2018 23:15
Linie 39A
Zobacz więcej

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus 39A

autobus 39A (kierunek:Sievering) ma 15 przystanków rozpoczynając z Heiligenstadt a kończąc na Sievering.

39A autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 00:06 and ends at 23:51. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z 39A autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Sievering

Heiligenstadt 7 Boschstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Gunoldstraße 36 Barawitzkagasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Barawitzkagasse 3 Hohe Warte, Wien Najbliższe przyjazdy
Saarplatz 5 Ruthgasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Silbergasse K Billrothstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Oberdöbling S 86 Billrothstraße, Wien Najbliższe przyjazdy
Obkirchergasse 2 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Sauerburggasse 18 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Daringergasse 67 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Börnergasse 58 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Bellevuestraße 3A Windhabergasse, Wien Najbliższe przyjazdy
Karthäuserstraße 112A Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Fröschelgasse 179 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Sievering 217 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy
Sievering 217 Sieveringer Straße, Wien Najbliższe przyjazdy

FAQ dla 39A

O której zaczyna kursować autobus 39A?

autobus 39A rozpoczyna kurs o 00:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 39A?

autobus 39A kończy kursowanie o 23:51 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 39A?

Za ile przyjedzie Autobus Sievering - Heiligenstadt - Jägerstraße? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus 39A

Heiligenstadt • Gunoldstraße • Barawitzkagasse • Saarplatz • Silbergasse • Oberdöbling S • Obkirchergasse • Sauerburggasse • Daringergasse • Börnergasse • Bellevuestraße • Karthäuserstraße • Fröschelgasse • Sievering • Sievering

Lista ulic dla: autobus 39A

7 Boschstraße • 36 Barawitzkagasse • 3 Hohe Warte • 5 Ruthgasse • K Billrothstraße • 86 Billrothstraße • 2 Sieveringer Straße • 18 Sieveringer Straße • 67 Sieveringer Straße • 58 Sieveringer Straße • 3A Windhabergasse • 112A Sieveringer Straße • 179 Sieveringer Straße • 217 Sieveringer Straße • 217 Sieveringer Straße

Rozkład jazdy autobus 39A

trasa autobus 39A kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:06 - 23:51

poniedziałek 00:06 - 23:51
wtorek 00:06 - 23:51
środa 00:06 - 23:51
czwartek 00:06 - 23:51
piątek 00:06 - 23:51
sobota 00:06 - 23:51
niedziela 00:06 - 23:51
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus 39A to Heiligenstadt, a ostatni Sievering. 39A (kierunek: Sievering) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: 39A ma 15 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 16 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje Wiener Linien - Bus o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Vienna oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus 39A. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus 39A, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

39A w pobliżu

FAQ dla 39A

O której zaczyna kursować autobus 39A?

autobus 39A rozpoczyna kurs o 00:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 39A?

autobus 39A kończy kursowanie o 23:51 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 39A?

Za ile przyjedzie Autobus Sievering - Heiligenstadt - Jägerstraße? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne