קו 5
קניון נהריה←קניון נהריה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 5 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
קו האוטובוס 5 (קניון נהריה←קניון נהריה) הוא קו מעגלי בעל 21 תחנות, שיוצא מ קניון נהריה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 5 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קניון נהריה←קניון נהריה (21 תחנות)
קניון נהריה
קניון נהריה/זלמן שז''ר
סחלב/לוטוס
סחלב/הרצל
הרצל/צבעוני
הרצל/הפרטיזנים
הרצל/יאנוש קורצ'אק
תחנה מרכזית נהריה/שדרות הגעתון
צומת נהריה
המייסדים/בר יהודה
הרצל/המייסדים
הרצל/מקס שטיינמץ
הרצל/חניתה
תחנה מרכזית נהריה/שדרות הגעתון
הרצל/הפרטיזנים
הרצל/צבעוני
הרצל/וייצמן
סחלב/הרצל
סחלב/לוטוס
קניון נהריה/זלמן שז''ר
קניון נהריה
שאלות ותשובות לגבי קו 5
מתי מתחיל לפעול קו 5?
קו 5 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 5 מפסיק לעבוד?
קו 5 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 5?
כדי לראות מתי קו קניון נהריה←קניון נהריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קניון נהריה←קניון נהריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 5 (קניון נהריה←קניון נהריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קניון נהריה←קניון נהריה (קניון נהריה←קניון נהריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 5 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 5 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 5 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 5 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 5
קו 5 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 16:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 18:30 - 23:40 | 20 |
ג׳ | 05:20 - 23:30 | 20 |
ד׳ | 05:20 - 23:30 | 20 |
ה׳ | 05:20 - 23:30 | 20 |
ו׳ | 05:20 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 18:30 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל5 (מ קניון נהריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 5 (קניון נהריה←קניון נהריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 5
תעריף הנסיעה ב5 (קניון נהריה←קניון נהריה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
5 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 5 היא קניון נהריה והתחנה האחרונה היא קניון נהריה.
קו 5 (קניון נהריה←קניון נהריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 5. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 5.
מעקב אחר קו האוטובוס 5 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 5 (קניון נהריה←קניון נהריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 5 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 5 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זחיפה ↔ דייר חנא/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אחיפה ↔ שפרעם/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 2 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->מצדה/חרמון-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 46 - כיכר חיילים משוחררים-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 471 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אשכר/שניר-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 147 - אזה''ת ג'יש-ג'יש<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#