Stan linii
Opublikowane: 17.12.2018 15:00
Horários de férias escolares no período de Natal
Zobacz więcej

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus 800

autobus 800 (kierunek:Bolhão - Mercado‎→Gondomar (Souto)) ma 47 przystanków rozpoczynając z Bolhão - Mercado a kończąc na Gondomar (Souto).

800 autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 00:20 and ends at 23:30. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z 800 autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Bolhão - Mercado‎→Gondomar (Souto)

Bolhão - Mercado Rua de Alexandre Braga, Porto Najbliższe przyjazdy
Largo Do Padrão Najbliższe przyjazdy
Campo 24 De Agosto Najbliższe przyjazdy
Bonfim 356 Rua do Bonfim, Porto Najbliższe przyjazdy
Godim Calçada de Godim, Porto Najbliższe przyjazdy
Pr. Das Flores Rua Professor Ernesto de Morais, Porto Najbliższe przyjazdy
Av. 25 De Abril Najbliższe przyjazdy
Fonte Velha Travessa da Fonte Velha, Porto Najbliższe przyjazdy
Estádio Do Dragão Rua da Lameira de Baixo, Porto Najbliższe przyjazdy
Ferr. Dos Santos Najbliższe przyjazdy
Falcão Rua Emílio Biel, Porto Najbliższe przyjazdy
Tv. Da Ponte 2967 Estrada da Circunvalação, Rio Tinto Najbliższe przyjazdy
S.Roque - C8 Najbliższe przyjazdy
Fabrica Cobre Najbliższe przyjazdy
Vila Cova - C8 Rotunda do Parque Nascente, Rio Tinto Najbliższe przyjazdy
Parque Nascente - C8 Najbliższe przyjazdy
Levada ( Metro ) Najbliższe przyjazdy
C.S. Rio Tinto Rua Ator Mário Viegas, Rio Tinto Najbliższe przyjazdy
David Correia Da Silva Rua David Correia da Silva, Rio Tinto Najbliższe przyjazdy
Soutelo Baixo Rua de Dom Diniz, Rio Tinto Najbliższe przyjazdy
Infante Santo Najbliższe przyjazdy
Alto De Soutelo Najbliższe przyjazdy
Dr. Américo Costa Najbliższe przyjazdy
Carvalha De Baixo Najbliższe przyjazdy
S.Ta Eulália Najbliższe przyjazdy
Capitão Moura Avenida General Humberto Delgado, Fânzeres Najbliższe przyjazdy
Igreja Capuchinhos Najbliższe przyjazdy
25 De Abril Najbliższe przyjazdy
Combatentes G.Guerra Rua Combatentes da Grande Guerra, Gondomar Najbliższe przyjazdy
Gondomar (Câmara) Najbliższe przyjazdy
B. V. Gondomar Rua 5 de Outubro, Gondomar Najbliższe przyjazdy
Monte Crasto Najbliższe przyjazdy
Gondomar (Souto) Largo de Santo António, Gondomar Najbliższe przyjazdy

FAQ dla 800

O której zaczyna kursować autobus 800?

autobus 800 rozpoczyna kurs o 00:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 800?

autobus 800 kończy kursowanie o 23:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 800?

Za ile przyjedzie Autobus Bolhão - Gondomar? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus 800

Bolhão - Mercado • Largo Do Padrão • Campo 24 De Agosto • Bonfim • Godim • Pr. Das Flores • Av. 25 De Abril • Fonte Velha • Estádio Do Dragão • Corujeira • Ferr. Dos Santos • Falcão • Cartes • Escolas • S. Roque • Tv. Da Ponte • S.Roque - C8 • Fabrica Cobre • Vila Cova - C8 • Parque Nascente - C8 • Levada ( Metro ) • C.S. Rio Tinto • David Correia Da Silva • S.Caetano • S. Caetano • Soutelo Baixo • Outeirinho • Infante Santo • Alto De Soutelo • Dr. Américo Costa • Carvalha • Carvalha De Baixo • Várzea • S.Ta Ovaia • S.Ta Cruz • S.Ta Eulália • Capitão Moura • Vilar • Taralhão • Vinhal • Igreja Capuchinhos • 25 De Abril • Combatentes G.Guerra • Gondomar (Câmara) • B. V. Gondomar • Monte Crasto • Gondomar (Souto)

Lista ulic dla: autobus 800

Rua de Alexandre Braga • 356 Rua do Bonfim • Calçada de Godim • Rua Professor Ernesto de Morais • Travessa da Fonte Velha • Rua da Lameira de Baixo • Rua Emílio Biel • 2967 Estrada da Circunvalação • Rotunda do Parque Nascente • Rua Ator Mário Viegas • Rua David Correia da Silva • Rua de Dom Diniz • Avenida General Humberto Delgado • Rua Combatentes da Grande Guerra • Rua 5 de Outubro • Largo de Santo António

Rozkład jazdy autobus 800

trasa autobus 800 kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:20 - 23:30

poniedziałek 00:20 - 23:30
wtorek 00:20 - 23:30
środa 00:20 - 23:30
czwartek 00:20 - 23:30
piątek 00:20 - 23:30
sobota 00:20 - 23:30
niedziela 00:20 - 23:30
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus 800 to Bolhão - Mercado, a ostatni Gondomar (Souto). 800 (kierunek: Bolhão - Mercado‎→Gondomar (Souto)) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: 800 ma 47 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 38 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje Sociedade Transportes Colectivos do Porto o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Porto, Braga and Vila Real oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus 800. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus 800, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

800 w pobliżu

FAQ dla 800

O której zaczyna kursować autobus 800?

autobus 800 rozpoczyna kurs o 00:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus 800?

autobus 800 kończy kursowanie o 23:30 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus 800?

Za ile przyjedzie Autobus Bolhão - Gondomar? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne