Autobus - N1

N1

Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01

ZTM w Lublinie

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus N1

autobus N1 (kierunek:Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01) ma 37 przystanków rozpoczynając z Paderewskiego 02 a kończąc na Żeglarska 01.

Przegląd rozkładu jazdy dla autobus N1: Zazwyczaj rozpoczyna o 00:04 i kończy o 23:04. Zazwyczaj kursuje w: dni robocze.

Wybierz, którykolwiek poniższy autobusN1przystanków, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01

Paderewskiego 02 16 Ulica Ignacego Jana Paderewskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Śliwińskiego 02 4a Jana Ignacego Paderewskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Żywnego 02 2 Józefa Elsnera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Skrzypcowa 02 2b Ulica Smyczkowa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Lipińskiego 02 Karola Lipińskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Paganiniego 02 Najbliższe przyjazdy
Hotel Locomotiva Nż 01 28c Ulica Północna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Organowa 01 Najbliższe przyjazdy
Szpital Dziecięcy 02 Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Chodźki - Szpital 02 Doktora Kazimierza Jaczewskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Jaczewskiego 02 Obywatelska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Unicka 02 74a Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Czwartek 02 40 Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Probostwo 02 28 Ulica Lubartowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Szewska 02 Wodopojna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brama Krakowska 02 6 Królewska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Plac Wolności 01 13 Ulica Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Konopnicka 01 47 Ulica Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Muzyczna 01 83 Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Politechnika 01 2 Ulica Zachodnia, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brzeskiej II 01 Tomasza Zana, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brzeskiej 01 Najbliższe przyjazdy
Zus 01 13 Ulica Jana Sawy, Lublin Najbliższe przyjazdy
Rzeckiego 01 Najbliższe przyjazdy
Sympatyczna 01 Najbliższe przyjazdy
Fantastyczna 01 Filaretów, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Widok 02 Najbliższe przyjazdy
Os. Górki 02 Najbliższe przyjazdy
Klub Jeździecki 02 Krochmalna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Medalionów 01 14 Medalionów, Lublin Najbliższe przyjazdy
Romera - Kościół 01 76 Ulica Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Nałkowskich 01 43 Ulica Eugeniusza Romera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Romera 01 103 Ulica Eugeniusza Romera, Lublin Najbliższe przyjazdy
Wapowskiego 01 225 Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Biskupa Fulmana 01 275 Ulica Nałkowskich, Lublin Najbliższe przyjazdy
Żeglarska 01 11 Żeglarska, Lublin Najbliższe przyjazdy

FAQ dla N1

O której zaczyna kursować autobus N1?

autobus N1 rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N1?

autobus N1 kończy kursowanie o 23:04 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N1?

Za ile przyjedzie Autobus Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus N1

Paderewskiego 02 • Śliwińskiego 02 • Żywnego 02 • Skrzypcowa 02 • Orfeusz 04 • Os. Lipińskiego 02 • Paganiniego 02 • Hotel Locomotiva Nż 01 • Organowa 01 • Szpital Dziecięcy 02 • Chodźki - Szpital 02 • Jaczewskiego 02 • Unicka 02 • Czwartek 02 • Probostwo 02 • Szewska 02 • Brama Krakowska 02 • Plac Wolności 01 • Konopnicka 01 • Muzyczna 01 • Politechnika 01 • Brzeskiej II 01 • Brzeskiej 01 • Zus 01 • Rzeckiego 01 • Sympatyczna 01 • Fantastyczna 01 • Os. Widok 02 • Os. Górki 02 • Klub Jeździecki 02 • Medalionów 01 • Romera - Kościół 01 • Os. Nałkowskich 01 • Romera 01 • Wapowskiego 01 • Biskupa Fulmana 01 • Żeglarska 01

Lista ulic dla: autobus N1

16 Ulica Ignacego Jana Paderewskiego • 4a Jana Ignacego Paderewskiego • 2 Józefa Elsnera • 2b Ulica Smyczkowa • Karola Lipińskiego • 28c Ulica Północna • Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego • Doktora Kazimierza Jaczewskiego • Obywatelska • 74a Lubartowska • 40 Lubartowska • 28 Ulica Lubartowska • Wodopojna • 6 Królewska • 13 Ulica Gabriela Narutowicza • 47 Ulica Gabriela Narutowicza • 83 Gabriela Narutowicza • 2 Ulica Zachodnia • Tomasza Zana • 13 Ulica Jana Sawy • Filaretów • Krochmalna • 14 Medalionów • 76 Ulica Nałkowskich • 43 Ulica Eugeniusza Romera • 103 Ulica Eugeniusza Romera • 225 Nałkowskich • 275 Ulica Nałkowskich • 11 Żeglarska

Rozkład jazdy autobus N1

autobus N1trasa kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:04 - 23:04

poniedziałek 00:04 - 23:04
wtorek 00:04 - 23:04
środa 00:04 - 23:04
czwartek 00:04 - 23:04
piątek 00:04 - 23:04
sobota 00:04 - 23:04
niedziela 00:04
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus N1 to Paderewskiego 02, a ostatni Żeglarska 01. N1 (kierunek: Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: N1 ma 37 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 48 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza proponowane przez ZTM w Lublinie trasy, nadajniki w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Lublin oraz pomaga znaleźć najbliższy przystanków dla autobus N1. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobusN1, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

N1 w pobliżu

FAQ dla N1

O której zaczyna kursować autobus N1?

autobus N1 rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N1?

autobus N1 kończy kursowanie o 23:04 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N1?

Za ile przyjedzie Autobus Paderewskiego 02‎→Żeglarska 01? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne