Autobus - N12

N12

P.za Venezia - Centocelle/Togliatti

ATAC

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus N12

autobus N12 (kierunek:P.za Venezia) ma 58 przystanków rozpoczynając z Vertunni a kończąc na Piazza Venezia.

N12 autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 00:10 and ends at 04:55. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z N12 autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: P.za Venezia

Vertunni/Salcito (Fl2) Najbliższe przyjazdy
Petiti Via Filiberto Petiti, Roma Najbliższe przyjazdy
Turano 131a Via della Rustica, Roma Najbliższe przyjazdy
Rustica/Naide Najbliższe przyjazdy
Tor Sapienza/De Cupis Via Costanzo Albasini, Roma Najbliższe przyjazdy
Tor Sapienza/Cecioni Najbliższe przyjazdy
Tor Sapienza/Michetti 68-68A Via di Tor Sapienza, Roma Najbliższe przyjazdy
Tor Sapienza/Joris 89 via di tor sapienza, Roma Najbliższe przyjazdy
Tor Sapienza/Rucellai 149 via di tor sapienza, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Tor Tre Teste 711 Via Prenestina, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Staderini Via Prenestina, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Candiani Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Manfredonia Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Prenestina Viale Palmiro Togliatti, Roma Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Scuola Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Scuola Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Prenestina Viale Palmiro Togliatti, Roma Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Abelie Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Palme 11 Via Castore Durante, Roma Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Acacie Najbliższe przyjazdy
Togliatti/Nelumbi Largo dei Nelumbi, Roma Najbliższe przyjazdy
Platani/Togliatti Via degli Ontani, Roma Najbliższe przyjazdy
Platani/Frassini Najbliższe przyjazdy
Mirti (Mc) 19 Piazza dei Mirti, Roma Najbliższe przyjazdy
Castani/Faggi Via dei Carpini, Roma Najbliższe przyjazdy
Frassini Via dei Frassini, Roma Najbliższe przyjazdy
Gerani Piazza dei Gerani, Roma Najbliższe przyjazdy
Castani/Gardenie 41D Via degli Olivi, Roma Najbliższe przyjazdy
Castani/Gelsi Via dei Castani, Roma Najbliższe przyjazdy
Parlatore Parlatore, Roma Najbliższe przyjazdy
Bresadola Via Vincenzo Cesati, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Tor De' Schiavi Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Olevano Romano Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Irpinia Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Telese Via Prenestina, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Conti 232 Via Prenestina, Roma Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Giussano Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Officine Atac Najbliższe przyjazdy
Prenestina/Caballini Piazza Caballini, Roma Najbliższe przyjazdy
P.za Di Porta Maggiore 11 Piazza di Porta Maggiore, Roma Najbliższe przyjazdy
Principe Eugenio/Manzoni Principe Eugenio/Manzoni, Roma Najbliższe przyjazdy
P.za Vittorio Emanuele (Ma) P.za Vittorio Emanuele (MA), Roma Najbliższe przyjazdy
Napoleone III Napoleone III, Roma Najbliższe przyjazdy
Gioberti Via Gioberti, Roma Najbliższe przyjazdy
Termini 59/A Via Giovanni Giolitti, Roma Najbliższe przyjazdy
Repubblica (Ma) Piazza della Repubblica, Roma Najbliższe przyjazdy
Bissolati 47 Via Leonida Bissolati, Roma Najbliższe przyjazdy
Barberini (Ma) Piazza Barberini, Roma Najbliższe przyjazdy
Tritone/Barberini (Ma) Via degli Avignonesi, Roma Najbliższe przyjazdy
Tritone/Fontana Trevi Largo del Tritone, Roma Najbliższe przyjazdy
S. Claudio Piazza di San Claudio, Roma Najbliższe przyjazdy
Corso/Minghetti Via del Corso, Roma Najbliższe przyjazdy
P.za Venezia Piazza Venezia, Roma Najbliższe przyjazdy
Piazza Venezia Via del Teatro di Marcello, Roma Najbliższe przyjazdy

FAQ dla N12

O której zaczyna kursować autobus N12?

autobus N12 rozpoczyna kurs o 00:10 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N12?

autobus N12 kończy kursowanie o 04:55 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N12?

Za ile przyjedzie Autobus P.za Venezia - Centocelle/Togliatti? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus N12

Vertunni • Vertunni/Salcito (Fl2) • Laccetti • Castelli • Petiti • Turano • Rustica/Naide • Costi • Tor Sapienza/De Cupis • Tor Sapienza/Cecioni • Tor Sapienza/Michetti • Tor Sapienza/Joris • Tor Sapienza/Rucellai • Prenestina/Tor Tre Teste • Prenestina/Staderini • Prenestina/Candiani • Prenestina/Manfredonia • Togliatti/Prenestina • Togliatti/Scuola • Togliatti/Scuola • Togliatti/Prenestina • Togliatti/Abelie • Togliatti/Palme • Togliatti/Acacie • Togliatti/Nelumbi • Platani/Togliatti • Platani/Frassini • Mirti (Mc) • Castani/Faggi • Frassini • Gerani • Castani/Gardenie • Castani/Gelsi • Parlatore • Bresadola • Prenestina/Tor De' Schiavi • Prenestina/Olevano Romano • Prenestina/Irpinia • Prenestina/Telese • Prenestina/Conti • Prenestina/Giussano • Prenestina/Officine Atac • Prenestina/Caballini • P.za Di Porta Maggiore • Principe Eugenio/Manzoni • P.za Vittorio Emanuele (Ma) • Napoleone III • Gioberti • Termini • Repubblica (Ma) • Bissolati • Barberini (Ma) • Tritone/Barberini (Ma) • Tritone/Fontana Trevi • S. Claudio • Corso/Minghetti • P.za Venezia • Piazza Venezia

Lista ulic dla: autobus N12

Via Filiberto Petiti • 131a Via della Rustica • Via Costanzo Albasini • 68-68A Via di Tor Sapienza • 89 via di tor sapienza • 149 via di tor sapienza • 711 Via Prenestina • Via Prenestina • Viale Palmiro Togliatti • Viale Palmiro Togliatti • 11 Via Castore Durante • Largo dei Nelumbi • Via degli Ontani • 19 Piazza dei Mirti • Via dei Carpini • Via dei Frassini • Piazza dei Gerani • 41D Via degli Olivi • Via dei Castani • Parlatore • Via Vincenzo Cesati • Via Prenestina • 232 Via Prenestina • Piazza Caballini • 11 Piazza di Porta Maggiore • Principe Eugenio/Manzoni • P.za Vittorio Emanuele (MA) • Napoleone III • Via Gioberti • 59/A Via Giovanni Giolitti • Piazza della Repubblica • 47 Via Leonida Bissolati • Piazza Barberini • Via degli Avignonesi • Largo del Tritone • Piazza di San Claudio • Via del Corso • Piazza Venezia • Via del Teatro di Marcello

Rozkład jazdy autobus N12

trasa autobus N12 kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:10 - 04:55

poniedziałek 00:10 - 04:55
wtorek 00:10 - 04:55
środa 00:10 - 04:55
czwartek 00:10 - 04:55
piątek 00:10 - 04:55
sobota 00:10 - 04:55
niedziela 00:10 - 04:55
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus N12 to Vertunni, a ostatni Piazza Venezia. N12 (kierunek: P.za Venezia) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: N12 ma 58 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 37 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje ATAC o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Rome oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus N12. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus N12, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

N12 w pobliżu

Alternatywny kierunek

FAQ dla N12

O której zaczyna kursować autobus N12?

autobus N12 rozpoczyna kurs o 00:10 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N12?

autobus N12 kończy kursowanie o 04:55 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N12?

Za ile przyjedzie Autobus P.za Venezia - Centocelle/Togliatti? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne