Autobus - N2

N2

Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02

ZTM w Lublinie

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus N2

autobus N2 (kierunek:Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02) ma 51 przystanków rozpoczynając z Świdnik - Helikopter 01 a kończąc na Gęsia 02.

Przegląd rozkładu jazdy dla autobus N2: Zazwyczaj rozpoczyna o 01:47 i kończy o 03:47. Zazwyczaj kursuje w: dni robocze.

Wybierz, którykolwiek poniższy autobusN2przystanków, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02

Świdnik - Helikopter 01 43 Ulica Aleja Lotników Polskich, Świdnik Najbliższe przyjazdy
Lotników Polskich - Stacja Paliw 02 107 Ulica Aleja Lotników Polskich, Świdnik Najbliższe przyjazdy
Lotników Polskich - Działki 02 59 Malinowa, Świdnik Najbliższe przyjazdy
Jana Pawła II Nż 02 Drewniana, Poland Najbliższe przyjazdy
Doświadczalna 03 17 Ulica Aleja Wincentego Witosa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Felin 02 Władysława Jagiełły, Lublin Najbliższe przyjazdy
Doświadczalna 02 Najbliższe przyjazdy
Grygowej 02 Najbliższe przyjazdy
Witosa Felicity 02 Najbliższe przyjazdy
Witosa Carrefour 02 20 Aleja Wincentego Witosa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Witosa Makro 02 Najbliższe przyjazdy
Pogodna 02 17a Jerzego Rudlickiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Łabędzia 02 106a Ulica Krańcowa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Lotnicza 02 20 Ulica Droga Męczenników Majdanka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Park Bronowice 01 Podlaska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Fabryka Wag 01 37 Ulica Łęczyńska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Przyjaźni 01 1 Przyjaźni, Lublin Najbliższe przyjazdy
Dworzec Północny 01 Najbliższe przyjazdy
Kresowa 01 28 Gospodarcza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Montażowa 02 6 Ulica Mełgiewska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Kalinowszczyzna 02 1 Ulica Aleja Władysława Andersa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Kleeberga 02 Aleja generała Władysława Andersa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Rondo Berbeckiego 02 48 Lwowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Krzemieniecka 02 12f Lwowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Plac Singera 02 2 Ulica Lwowska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Dworzec Główny Pks 02 Aleja Tysiąclecia, Lublin Najbliższe przyjazdy
Szewska 02 Wodopojna, Lublin Najbliższe przyjazdy
Brama Krakowska 02 6 Królewska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Plac Wolności 01 13 Ulica Gabriela Narutowicza, Lublin Najbliższe przyjazdy
Okopowa 02 Okopowa, Lublin Najbliższe przyjazdy
Ogród Saski 03 6 Aleje Racławickie, Lublin Najbliższe przyjazdy
Kul 03 5 Ulica Aleje Racławickie, Lublin Najbliższe przyjazdy
Umcs 01 Generała Józefa Sowińskiego, Lublin Najbliższe przyjazdy
Park Akademicki 03 Najbliższe przyjazdy
Pana Tadeusza 01 37 Głęboka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Os. Słowackiego 01 13a Wileńska, Lublin Najbliższe przyjazdy
Zana Leclerc 01 Leonarda, Lublin Najbliższe przyjazdy
Skrzetuskiego 01 16 Leonarda, Lublin Najbliższe przyjazdy
Irydiona 01 Bohaterów Monte Cassino, Lublin Najbliższe przyjazdy
Poczekajka 01 69 Ulica Aleja Kraśnicka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Szpital Wojewódzki 01 113A Ulica Aleja Kraśnicka, Lublin Najbliższe przyjazdy
Zwycięska 01 Najbliższe przyjazdy
Rzemieślnicza 03 1A Ulica Roztocze, Lublin Najbliższe przyjazdy
Poznańska 02 Najbliższe przyjazdy
Wiklinowa 02 Najbliższe przyjazdy
Jutrzenki 01 Armii Krajowej, Lublin Najbliższe przyjazdy
Bociania 01 10a Ulica Bociania, Lublin Najbliższe przyjazdy
Perłowa 01 Najbliższe przyjazdy
Kryształowa Nż 01 Najbliższe przyjazdy
Roztocze 01 Najbliższe przyjazdy

FAQ dla N2

O której zaczyna kursować autobus N2?

autobus N2 rozpoczyna kurs o 01:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N2?

autobus N2 kończy kursowanie o 03:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N2?

Za ile przyjedzie Autobus Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus N2

Świdnik - Helikopter 01 • Lotników Polskich - Stacja Paliw 02 • Lotników Polskich - Działki 02 • Jana Pawła II Nż 02 • Doświadczalna 03 • Felin 02 • Doświadczalna 02 • Grygowej 02 • Witosa Felicity 02 • Witosa Carrefour 02 • Witosa Makro 02 • Pogodna 02 • Łabędzia 02 • Lotnicza 02 • Park Bronowice 01 • Fabryka Wag 01 • Przyjaźni 01 • Dworzec Północny 01 • Kresowa 01 • Montażowa 02 • Kalinowszczyzna 02 • Kleeberga 02 • Rondo Berbeckiego 02 • Krzemieniecka 02 • Plac Singera 02 • Dworzec Główny Pks 02 • Szewska 02 • Brama Krakowska 02 • Plac Wolności 01 • Okopowa 02 • Ogród Saski 03 • Kul 03 • Umcs 01 • Park Akademicki 03 • Pana Tadeusza 01 • Os. Słowackiego 01 • Zana Leclerc 01 • Skrzetuskiego 01 • Irydiona 01 • Poczekajka 01 • Szpital Wojewódzki 01 • Zwycięska 01 • Rzemieślnicza 03 • Poznańska 02 • Wiklinowa 02 • Jutrzenki 01 • Bociania 01 • Perłowa 01 • Kryształowa Nż 01 • Roztocze 01 • Gęsia 02

Lista ulic dla: autobus N2

43 Ulica Aleja Lotników Polskich • 107 Ulica Aleja Lotników Polskich • 59 Malinowa • Drewniana • 17 Ulica Aleja Wincentego Witosa • Władysława Jagiełły • 20 Aleja Wincentego Witosa • 17a Jerzego Rudlickiego • 106a Ulica Krańcowa • 20 Ulica Droga Męczenników Majdanka • Podlaska • 37 Ulica Łęczyńska • 1 Przyjaźni • 28 Gospodarcza • 6 Ulica Mełgiewska • 1 Ulica Aleja Władysława Andersa • Aleja generała Władysława Andersa • 48 Lwowska • 12f Lwowska • 2 Ulica Lwowska • Aleja Tysiąclecia • Wodopojna • 6 Królewska • 13 Ulica Gabriela Narutowicza • Okopowa • 6 Aleje Racławickie • 5 Ulica Aleje Racławickie • Generała Józefa Sowińskiego • 37 Głęboka • 13a Wileńska • Leonarda • 16 Leonarda • Bohaterów Monte Cassino • 69 Ulica Aleja Kraśnicka • 113A Ulica Aleja Kraśnicka • 1A Ulica Roztocze • Armii Krajowej • 10a Ulica Bociania

Rozkład jazdy autobus N2

autobus N2trasa kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 01:47 - 03:47

poniedziałek 01:47 - 03:47
wtorek 01:47 - 03:47
środa 01:47 - 03:47
czwartek 01:47 - 03:47
piątek 01:47 - 03:47
sobota 01:47 - 03:47
niedziela 01:47 - 03:47
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus N2 to Świdnik - Helikopter 01, a ostatni Gęsia 02. N2 (kierunek: Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: N2 ma 51 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 71 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza proponowane przez ZTM w Lublinie trasy, nadajniki w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Lublin oraz pomaga znaleźć najbliższy przystanków dla autobus N2. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobusN2, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

N2 w pobliżu

FAQ dla N2

O której zaczyna kursować autobus N2?

autobus N2 rozpoczyna kurs o 01:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus N2?

autobus N2 kończy kursowanie o 03:47 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus N2?

Za ile przyjedzie Autobus Świdnik - Helikopter 01‎→Gęsia 02? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne