קו 1
בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) - בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר כרמים ומסתיים בדרך העצמאות/הנדיב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב (16 תחנות)
בית ספר כרמים
דקל/כרמל
המייסדים/הזית
כרמל/קרן היסוד
דקל/כרמל
דרך המסילה/דקל
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
צופי בנימינה/הברוש
דרך העצמאות/הנביאים
דרך ניל''י/ההגנה
חרצית/האשל
חבצלת/הארז
דרך העצמאות/נורית
דרך העצמאות/הנדיב
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:20 - 20:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ב׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ג׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ד׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ה׳ | 06:20 - 20:50 | 30 |
ו׳ | 06:20 - 15:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ בית ספר כרמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא בית ספר כרמים והתחנה האחרונה היא דרך העצמאות/הנדיב.
קו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בית ספר כרמים←דרך העצמאות/הנדיב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10