11-linja
Loimalahti→Äikäälä L
Vekka Group Oy
Vekka Group Oy 11 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
11-bussilla (Loimalahti→Äikäälä L) on 47 pysäkkiä alkaen asemalta Loimalahti ja päättyen asemalle Äikäälä L.
Valitse alta mikä tahansa 11-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Loimalahti→Äikäälä L (47 pysäkkiä)
Loimalahti
Kolkanmäki I
Viiala I
Leinuntie I
Härmiälä I
Leinunpuisto I
Voutila P
Jukola I
Hämeenlinna Keskussairaala A
Rapamäki I
Taimistontie I
Myllymäki I
Sisälähetys I
Suomen Kasarmit I
Turuntien Silta I
Hallituskatu I
Reska B
Hämeenlinna Linja-Autoasema A
Ystävyydenpuisto P
Terveyskeskus I
Hämeentie P
Hämeenlinna Rautatieasema E
Liikekatu E
Katinen E
Huvila E
Mansikkapuisto I
Lammaskallio I
Katuma E
Mantereenvuori E
Autotehdas I
Mantereenlinna I
Miekkakivi E
Käikälä E
Käikälänpuisto E
Rautaruukintie E
Ruukinpuisto E
Lepistöntie I
Luhtalemmikintie I
Häitilänpuisto I
Nupputie P
Höytöläntie P
Tarvasmäki L
Käikäläntie I
Kurkitie P
Valkamapuisto I
Kuhatie I
Äikäälä L
11 UKK
Mihin aikaan 11 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 11 bussi -pysäkillä klo 06:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 11 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 11 bussi -pysäkillä klo 16:53 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 11 bussi saapuu?
Milloin Loimalahti→Äikäälä L Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Loimalahti→Äikäälä L Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 11 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 11 bussi pysäkki.
11-bussi -aikataulu
11 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:50 - 16:53
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:50 - 16:53 | 60 - 62 |
ti | 06:50 - 16:53 | 60 - 62 |
ke | 06:50 - 16:53 | 60 - 62 |
to | 06:50 - 16:53 | 60 - 62 |
pe | 06:50 - 16:53 | 60 - 62 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Vekka Group Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 11 (asemalta Loimalahti), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 11 (Loimalahti→Äikäälä L) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Vekka Group Oy tiedot nyt.
11 -linjan bussi-maksu
Vekka Group Oy 11 (Loimalahti→Äikäälä L) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Vekka Group Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Vekka Group Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
11 (Vekka Group Oy)
11-bussin ensimmäinen pysäkki on Loimalahti ja viimeinen pysäkki on Äikäälä L. 11 (Loimalahti→Äikäälä L) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 11 -linjalla on 47 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 43 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Vekka Group Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Hämeenlinna, sekä se auttaa löytämään lähimmät 11-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 11-bussi-linjalle.
Linjojen 11 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 11 (Loimalahti→Äikäälä L) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 11 bussi -seurantasovelluksenaVekka Group Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Vekka Group Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Hämeenlinna. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Vekka Group Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 11, Hämeenlinna
Vekka Group Oy -yhtiön linjat kaupungissa Hämeenlinna
- 312 - 312 Hämeenlinna-Tavastia-Visamäki-Tervakoski-Vähikkälä/ Aikataulu
- 551 - 551 Kalvolan kyläpussi/ Aikataulu
- 240 - 240 Tervakoski las-Leppäkoski-Kiipula-Turenki-Rastikangas-Visamäki-Tavastia-Hml/ Aikataulu
- 163 - 163 Turenki-Tervakoski/ Aikataulu
- 373 - 373 Tervakoski-Punkka/ Aikataulu
- 11 - 11 Äikäälä - Loimalahti/ Aikataulu
- 17 - 17 Tiiriö - Kettumäki - Rautatieas./ Aikataulu
- 150 - 150 Tervakoski las-Leppäkoski-Kiipula-Turenki las/ Aikataulu
- 862 - 862 Lammin kyläbussi (kutsubussi)/ Aikataulu
- 320 - 320 Hämeenlinna-Tavastia-Visamäki-Uhkoila-Tervakoski las-Tervakoski koulu/ Aikataulu
- 311 - 311 Hml-Tavastia-Visamäki-Tervakoski las-Tervakoski alakoulu/ Aikataulu
- 401 - 401 Hämeenlinna - Renko - Oinaala/ Aikataulu
- 151 - 151 Turenki las-Kiipula-Tervakoski las-Tervak. koulu/ Aikataulu
- 655 - 655 Parola-Nihattula-Sattula-Pelkola-Parola/ Aikataulu
- 242 - 242 Hml-Rastikangas-Turenki-Kiipula-Hallakorpi-Tervakoski/ Aikataulu
- 14 - 14 Rautatieasema-Sampo-Vuorentaka/ Aikataulu
- 863 - 863 Lammin kyläbussi (kutsubussi)/ Aikataulu
- 230 - 230 Leppäkoski-Kiipula-Kuumola-Turenki-Rastikangas-Miemala-Hml
- 17K - 17K Vuorentaka-Tiiriö-Kettumäki-Rautatieasema-Kantola/ Aikataulu
- 312 - 312 Vähikkälä-Tervakoski-Visamäki-Tavastia-Hml/ Aikataulu