לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקהילת ציון/שפרינצק ומסתיים בבית אבות משלב/ז'בוטינסקי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי (63 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
קהילת ציון/שפרינצק
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
היכל התרבות/חטיבה תש''ע
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מכבי אש
צפה בלוח הזמנים המלא
מד''א/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
הספרייה העירונית/יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הקאנטרי קלאב/שדרות בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
רובע יזרעאל/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
רובע יזרעאל/ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות רובע יזרעאל/חטיבת כפיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות רובע יזרעאל/שושנה דמארי
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף ברזילאי/חביבה רייק
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/יוסף ברזילי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
מינהלת בית החולים העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון מקיף אורט
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אורט/סוקולוב
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן קיימת לישראל/העולים
צפה בלוח הזמנים המלא
קק''ל/יהודה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אלומות/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק שדה/וינגייט
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק שדה/יגאל ידין
צפה בלוח הזמנים המלא
אלון/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ארז/האלה
צפה בלוח הזמנים המלא
ארז/שיקמה
צפה בלוח הזמנים המלא
דולב/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
אברהם יפה/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/אברהם יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
שבעת המינים/תאנה
צפה בלוח הזמנים המלא
שבעת המינים/שעורה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/שבטי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
קוממיות/דרך גולני
צפה בלוח הזמנים המלא
קוממיות/טשרניחובסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
אבן גבירול/מצדה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבן גבירול/סמילנסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
אבן גבירול
צפה בלוח הזמנים המלא
הרוגי המלכות/הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצוג/אברהם מאפו
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/חופית
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק בן צבי/יגאל כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
הנרייטה סולד/ראסל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנרייטה סאלד/שדמית
צפה בלוח הזמנים המלא
הנרייטה סולד/עליית הנוער
צפה בלוח הזמנים המלא
עליית הנוער/צופית
צפה בלוח הזמנים המלא
בית פוזנק/עליית הנוער
צפה בלוח הזמנים המלא
עליית הנוער/יגאל כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
עליית הנוער/יגאל כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
עליית הנוער/שדרות קונטיקט
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. קונטיקט/דוכיפת
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/חרצית
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/נורית
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/סייפן
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/סחלב
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/חצב
צפה בלוח הזמנים המלא
האירוסים/סתוונית
צפה בלוח הזמנים המלא
קונטיקט/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אבות משלב/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-14:30 בשבת
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-18:40 בשבת
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) - קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי
קו 13 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:30 - 18:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
לא פעיל
לא פעיל
ב׳
לא פעיל
לא פעיל
ג׳
לא פעיל
לא פעיל
ד׳
לא פעיל
לא פעיל
ה׳
לא פעיל
לא פעיל
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
14:30 - 18:40
20 - 30
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ קהילת ציון/שפרינצק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
13 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 13 היא קהילת ציון/שפרינצק והתחנה האחרונה היא בית אבות משלב/ז'בוטינסקי.
קו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
קו 13 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (קהילת ציון/שפרינצק←בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל