קו 13
מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים בכיכר הציונות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון (46 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
מחלף כפר יהושע/קרית חרושת
מעלה אבשלום/צבעוני
'מעלה אבשלום א
'מעלה אבשלום ב
'מעלה אבשלום ג
'מעלה אבשלום ד
'מעלה אבשלום ו
רותם / הגומא
רותם/הצבעוני
הצבעוני/הכרכום
הצבעוני
הצבעוני/מעלה אבשלום
הנרייטה סאלד/מעלה אבשלום
מרכז קהילתי/הנרייטה סאלד
הרצל/שפרינצק
'הרצל ג
'הרצל ד
נחל קדומים/הכרכום
רותם/דבורה הנביאה
רותם/הגומא
מסעף כפר תקווה/מרדכי מוטה גור
מרדכי גור / יצחק רבין
יצחק רבין/משה דיין
יצחק רבין/סמטת הגליל
יהושע חנקין/כצנלסון
מרדכי/יהושע חנקין
מרדכי/סמטת האחים פיש
מרדכי / גולומוב
גולומב/כצנלסון
גולומוב / כצנלסון
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
שרת 1
שרת / כצנלסון
כצנלסון/בן צבי
בריכת שחייה
חנה סנש/יזרעאל
יזרעאל/חנה סנש
'יזרעאל א
יזרעאל/השומרים
השומרים/יזרעאל
השומרים \הבונים
חנה סנש/יזרעאל
חנה סנש/בן צבי
כיכר הציונות
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-14:10 בשני, שישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:10 - 14:10 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:10 - 14:10 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
13 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 13 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא כיכר הציונות.
קו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 350 - אום אל גנם-שבלי<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 6א - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-11/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח-10/ לוח זמנים
- 77א - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-21/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->אצטדיון עירוני-טבריה-10/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->קריית אתא-קרית אתא-10/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 70 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 333 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-30
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים