קו 16
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 16 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (44 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
מנדס/שד' אהרון קציר
מנדס/גפונוב
דרך שיבא/עמק האלה
רמת אפעל/דרך שיבא
אלוף שדה/כביש 4
ברנשטיין/אלוף שדה
הפארק הלאומי/סן מרטין
יהדות פילדלפיה/עזריאל
עזריאל/גבעתי
כיכר הרב פרדס/שלם
מעפילי אגוז/מח''ל
ביה''ס תל חי/מעפילי אגוז
דרך הטייסים/עודד
מח''ל/מעפילי אגוז
שד' ששת הימים/תקוע
דרך בר לב/שד' ששת הימים
צביה לובטקין/צוקרמן
ביה''ס בעש''ט/צביה לובטקין
אסא קדמוני/הרב יוסף צוברי
הרב אלנקווה/אסא קדמוני
בית ברבור/דרך ההגנה
ביה''ס נתיב/דרך ההגנה
גבעתי/ההגנה
קרייתי/גבעתי
קרייתי/דרך משה דיין
דרך משה דיין/קרייתי
שכונת הארגזים/לח''י
אצ''ל/לח''י
אצ''ל/חנוך
שוק התקווה/אצ''ל
דרך ההגנה/המעפילים
ת.רכבת ההגנה
לבנדה/מירון
ראש פינה/הרכבת
ראש פינה/הגדוד העברי
הגדוד העברי/שד' הר ציון
סלומון/הרכבת
חברת החשמל/דרך מנחם בגין
דרך בגין/אלנבי
אלנבי/שד' רוטשילד
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-04:55 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של דן (Dan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 23:26
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 17:00 | 11 - 20 |
ב׳ | 20:15 - 23:55 | 20 |
ג׳ | 04:55 - 23:26 | 14 - 28 |
ד׳ | 04:55 - 23:26 | 14 - 28 |
ה׳ | 04:55 - 23:26 | 14 - 26 |
ו׳ | 05:00 - 17:00 | 11 - 20 |
ש׳ | 20:15 - 23:55 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
16 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 16 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 16 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 912 - הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-112/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 42 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 916 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-116/ לוח זמנים