לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 198 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 198 (בית שמש←ביתר עילית) יש 72 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן איש חי/יוסף קארו ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 198 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בית שמש←ביתר עילית (72 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
בן איש חי/יוסף קארו
צפה בלוח הזמנים המלא
חפץ חיים/לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לוי אשכול/הגלעד
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.יהודה בן זאב/שפת אמת
צפה בלוח הזמנים המלא
רש''י / בן זאב
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון איש/ברכת אברהם
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון איש/אור חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הרב הרצוג/שדרות לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.נהר הירדן/רבי לויטס
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.נהר הירדן/ריב''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
'שדרות נחל קישון ב
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל שורק/נחל הקישון
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל שורק/נחל משמר
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל שורק/נחל נחשון
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל שורק/לכיש
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל לוז/נחל רפאים
צפה בלוח הזמנים המלא
נחל לוז/נחל גילה
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נהר הירקון/נחל לוז
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נהר הירקון/אליהו הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נהר הירקון/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 3855/הירקון
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 375/כביש 3855
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מטע
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת צור הדסה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מבוא ביתר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך האר''י/ כביש 375
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא / סלונים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית יעקב אהבת חסד
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי אלעזר המודעי/החיד''א
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק חזון יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
טיפת חלב/בבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
נדבורנא/ בבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרבי מנדבורנא א
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/חלקת יואב
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים/מעלות טשכנוב
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים א
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה/מעלות רבי הלל
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה / קנייבסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
צפה בלוח הזמנים המלא
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
צפה בלוח הזמנים המלא
ברסלב/אודיטוריום
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים/החיד''א
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים/ התעוררות תשובה
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חיי יצחק
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/הר''ן
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
צפה בלוח הזמנים המלא
גני ילדים בית יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חב''ד
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/מהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
לובלין א
צפה בלוח הזמנים המלא
החוזה מלובלין/דרכי איש
צפה בלוח הזמנים המלא
החוזה מלובלין/קדושת ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/ברוק
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ד
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/המהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי / הרב שך
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ב
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי א
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/שלום רב
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/אוהל שרה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 198
מתי מתחיל לפעול קו 198?
קו 198 מתחיל לפעול ב-01:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 198 מפסיק לעבוד?
קו 198 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 198?
כדי לראות מתי קו בית שמש←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 198 (בית שמש←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←ביתר עילית (בית שמש←ביתר עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 198 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 198 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 198 של קווים (Kavim) - בית שמש←ביתר עילית
קו האוטובוס 198, פועל בימים שני עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 01:00 - 07:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
07:00
יציאה אחת ביום
ב׳
01:00 - 07:00
300
ג׳
01:00 - 07:00
300
ד׳
01:00 - 07:00
300
ה׳
01:00 - 07:00
300
ו׳
01:00 - 07:00
300
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל198 (מ בן איש חי/יוסף קארו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 198 (בית שמש←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 198
תעריף הנסיעה ב198 (בית שמש←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
198 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 198 היא בן איש חי/יוסף קארו והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 198 (בית שמש←ביתר עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 198. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 198.
קו 198 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 198 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 198 (בית שמש←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 198 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 198 ב-ישראל