20 Lijn
Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst
De Lijn
De Lijn 20 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 20 (Aalst Station Perron 3) heeft in totaal 46 haltes. Het beginpunt is Gent Sint-Pietersstation Perron 16 en het eindpunt is Aalst Station Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 20 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aalst Station Perron 3 (46 haltes)
Gent Sint-Pietersstation Perron 16
Gent Parkplein
Gent Zwijnaardsesteenweg
Gent Zomerstraat
Ledeberg Gaston Crommenlaan
Ledeberg P+R Ledeberg (Hundelgemsesteenweg)
Ledeberg Ledebergplein
Gentbrugge Stelplaats
Gentbrugge Arsenaal
Gentbrugge Schooldreef
Gentbrugge Tennisstraat
Gentbrugge Pêcherstraat
Melle Leeuw
Melle Tuinstraat
Melle Tuinbouwschool
Melle Akkerstraat
Melle Gemeenteplein
Melle Pontstraat
Melle College
Melle Collegebaan
Kwatrecht Station
Kwatrecht Kerk
Kwatrecht Oosterzelesteenweg
Massemen Begijnestraat
Massemen Strop
Westrem Dorpsstraat
Oordegem Molen
Oordegem Stichelendries
Oordegem Grote Steenweg
Oordegem Dorp
Oordegem Sportpark
Impe Papegemstraat
Erondegem Kuilstraat
Erondegem Halfbunder
Erpe Watertoren
Erpe Station Vijfhuizen
Erpe Vijfhuizen
Aalst Erpestraat
Aalst Sint-Apoloniastraat
Aalst Kreupelveldstraat
Aalst Welvaartstraat
Aalst Sinte Annalaan
Aalst Verastenstraat
Aalst Meuleschettekapel
Aalst Esplanade
Aalst Station Perron 3
20 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 20?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 20 om 05:11
Hoe laat vertrekt de laatste bus 20?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 20 om 20:20..
Wanneer komt bus 20 aan?
Wanneer komt de Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 20 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 20 bus station te bekijken.
Bus 20 dienstregeling
20 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:11 - 20:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:11 - 20:20 | 26 - 36 |
di. | 05:11 - 20:20 | 26 - 36 |
wo. | 05:11 - 20:20 | 26 - 36 |
do. | 05:11 - 20:20 | 26 - 36 |
vr. | 05:11 - 20:20 | 26 - 36 |
za. | 07:11 - 21:12 | 56 - 64 |
zo. | 08:12 - 21:12 | 59 - 61 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 20 (van Gent Sint-Pietersstation Perron 16), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 20 (Aalst Station Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
20 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 20 (Aalst Station Perron 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
20 (De Lijn)
De eerste stop van de 20 bus-route is Gent Sint-Pietersstation Perron 16 en de laatste halte is Aalst Station Perron 3. 20 (Aalst Station Perron 3) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 20 heeft 46 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 72 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 20 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 20 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 20 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 20 (Aalst Station Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 20 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 20, in Belgique.
20 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 352 - Heusden - Genenbos - Lummen - Zelem - Diest/ Dienstregeling
- 204 - Bilzen - Schoonbeek - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 3 - Station - Baanhof/ Dienstregeling
- 172 - Mol - Gompel - Balen - Heppen - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 37 - Wetteren - Zele - Waasmunster - Hamme/ Dienstregeling
- R29 - Brussel Noord - Dilbeek Zuurweide/ Dienstregeling
- R42 - Brussel Zuid - Vlezenbeek - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 216 - Alken - Kozen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 618 - 's-Gravenwezel - Sint-Antonius - Scholen Malle/ Dienstregeling
- 279 - Kinrooi - Gruitrode - As - Genk/ Dienstregeling
- 503 - Schoolbus Steenokkerzeel - Keerbergen/ Dienstregeling
- 538 - Schoolbus Vilvoorde - Zaventem Atheneum/ Dienstregeling
- 307 - Geraardsbergen - Parike - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 349 - Gent St.-Pieters-Destelbergen-Kalken-Zele/ Dienstregeling
- 637 - Lanaken - Eisden - Maaseik/ Dienstregeling
- 406 - Zandhoven - scholen Malle via Halle/ Dienstregeling
- 636 - Maaseik - Eisden - Lanaken/ Dienstregeling
- 398 - Tongeren - Val-Meer - Visé - Voeren/Fourons/ Dienstregeling
- 30 - Kortrijk - Zwevegem - Heestert - Avelgem/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling